БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Життя продовжується, але в незвичному форматі…

26 квітня – особлива дата для кожного українця. Події, що відбувалися 32 роки тому досі трагічним відлунням живуть у серцях сучасників.

Щороку до чергової річниці з того страшного дня, який розділив життя на «до та після Чорнобиля», організовуються масові заходи, вшановується пам'ять загиблих та віддається шана ліквідаторам, що досьогодні поряд з нами, у навчальних закладах проводяться уроки пам’яті , в бібліотеках – книжкові виставки.

Міський культурний центр також долучився до відзначення сумних роковин і цьогоріч у досить оригінальний спосіб. Не на майданчику перед МКЦ, не в фойє, а між двома скляними площинами розмістилася виставка світлин з символічною назвою «Чорнобиль не має минулого часу…»

chephoto

«Це не просто виставка фотографій, це швидше фотопогляд на події 32-річної давнини з нашої сучасності. Ми хотіли показати, що місто – це теж живий організм, який переживає катастрофу, що назавжди змінила його обличчя. Наш задум – не просто закріпити фото стаціонарно, а закріпити на тонких підвісках, щоб при найменшому подиху повітря вони рухалися, тим самим символізуючи продовження життя», - каже культорганізатор МКЦ «Прометей» Ольга Кунцевська.

Світлини підібрані з інтернету і було їх набагато більше, але організатори відібрали найбільш емоційні та символічні.

«Допоки добирала фото, переглядала відео на цю тему, немов ще і ще раз переживала події того далекого квітня, стільки доль, стільки зламаних життів…Особливо вразили фото, де на витягнутій руці люди показують чи на екрані телефону чи на планшеті куточки квітучого міста на фоні нинішніх руїн. Багато людей відвідують Чорнобиль та Припять в якості екскурсантів, іноді достеменно не розуміючи страшних масштабів того лиха для людської долі», - каже співорганізатор виставки Анна Остапенко.

Ознайомитися з експозицією можна до 2 травня у будь-який час просто підійшовши до центрального входу в МКЦ «Прометей». Підійдіть, подивіться, подумайте. Байдужих не буде – це ми вам гарантуємо…

chephoto2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ