БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

Загін, рівняйсь! Струнко! Військово-патріотична гра «Сокіл» оголошується відкритою

У середу, 25 квітня, на території парку «Перемога» відбулося відкриття міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Це традиційні змагання, котрі проводяться щорічно за участю 10 так званих «роїв» - команд учнів віком від 14 до 16 років - від навчальних закладів міста.

sokolj1

Основна мета таких змагань - патріотичне виховання молоді, а також формування активної громадської позиції. Окрім того, це пропаганда здорового способу життя та розвитку фізичних якостей молодого покоління.

Змагання полягають у проведенні комплексних командних ігор військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування. Щорічно вони проводяться у три етапи: районні (міські), обласні та Київський міський, Всеукраїнський. У результаті конкурсів і змагань відбувається відбір кращих і, відповідно, визначення переможців.

sokolj4

У Броварах перший день І етапу включав у себе конкурс строю та пісні «Впоряд», конкурс звітів про «Добре діло» та захист-презентацію, а також конкурс «Топографія». Попереду в учасників іще 5 конкурсних завдань. Визначення і нагородження переможців заплановане на 5 травня.

sokolj2

soko1j

soko2j

sokolj

sokolj3

sokolj6

sokolj7

sokolj9

sokolj8

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ