БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

Славний творчий ювілей: Школі мистецтв виповнилося 20 років

У холі Броварської дитячої школи мистецтв утворилася справжня черга, а з актової зали ще здалеку чути гомін малечі.

Діти нишком повторюють виступи, глядачі займають свої місця у залі, а на фоні – легка і неймовірно спокійна музика. Все говорить про особливість цього дня . 24 квітня – 20-й ювілейний звітний концерт закладу.

mustetstv4

«Вже 20 років стіни цього закладу служать нашим талановитим дітям і вже 20 років наші вихованці і педагогічний колектив пишуть сторінки історії нашої школи. Дивно, але усвідомлювати це ми почали лише тоді, коли наші ж випускники прийшли до нас працювати, а пізніше привели навчатися і своїх дітей. За цей час ми багато що пережили, і виступи і перемоги, і наші здобутки. І сьогодні хотілося б зауважити на тому, наскільки важливою є наша справа – ми виховуємо наших дітей. Не тільки естетично, а й духовно», - зазначила у своєму виступі Валентина Шекула, директор Дитячої школи мистецтв.

mustetstv2

Відкрити святковий концерт довірили наймолодшим – хору молодших класів, і хоча це ювілей, для багатьох юних вихованців цей концерт був лише перший. Далі дует акордеоністів, гітара, скрипка і все – ти втрачаєш відчуття часу! Музика – це дійсно магія, а надто - музика виконана наживо. Досить показовим був той момент, що привітати школу прийшли і колишні випускники закладу, тепер студенти ВНЗ. Вони також долучилися до святкової програми і подарували глядачам чудову гру на музичних інструментах і неймовірно сильний та пронизливий вокал. Не обійшлося і без хореографії, тим паче, що усі три колективи школи мистецтв мають звання Зразкових, тож їм дійсно було що показати.

mustetstv1

Висококласні номери – це безперечно в першу чергу заслуга педагогів. Тож Валентина Шекула окремо висловила подяку і всьому педагогічному колективу: «Наш корабель впевнено крокує вперед. Не завжди у нас ясна погода і інколи у нас штормить, але ми поважаємо одне одного, а це – головне. У нашій школі дійсно працює колектив однодумців».

Завітала на захід і начальник відділу культури Катерина Мелікова. Вона привітала усіх присутніх зі святом і подарувала закладу досить цінний і потрібний подарунок – фотоапарат. Тож тепер усі яскраві моменти життя школи будуть зафіксовані не лише в пам’яті, а й на фото. Також від імені міського голови Ігоря Сапожка Катерина Мелікова вручила почесну грамоту виконавчого комітету Броварської міської ради усьому педагогічному колективу закладу за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у культурний розвиток міста.

20 років – вагома дата, але з іншого боку це ніщо у порівнянні з тим, скільки ще всього попереду чекає на цей заклад. Тож для вихованців закладу - нових звершень і перемог, а для педагогів – терпіння і натхнення. З ювілеєм!

mustetstv

mustetstv5

mustetstv6

mustetstv7

mustetstv8

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ