БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Почесний Знак Ради Європи – у Броварах!

24 квітня стало відомо про чергову видатну перемогу громади Броварів на шляху до євроінтеграції.

Рішенням Парламентської Асамблеї ради Європи за активне просування європейських ідеалів місто Бровари відзначено премією Plaque of Honour - другою за значущістю нагородою Ради Європи. Крім нашого міста Почесним знаком ради Європи цьогоріч відзначено  Бамберг і Мюнстер у Німеччині, Червія в Італії, Іссі-ле-Муліно у Франції і Сопот у Польщі.

Нагадаємо, що Приз Європи засновано Кабінетом  Міністрів Ради Європи 1955 року як найвищу нагороду, якої удостоюються муніципалітети і регіони Європи.

28 червня 2014 року для Броварів відбулась перша  визначна подія. Адже у ході засідання Парламентської Асамблеї Ради Європи у місті Страсбург (Франція) наше місто було відзначено Європейським дипломом за впровадження європейських ідей у життя своїх мешканців та активну співпрацю з європейськими містами у різноманітних галузях. А вже 2015 року місто Бровари вибороло наступну європейську нагороду: Почесний прапор було урочисто вручено представником Парламентської Асамблеї під час святкування 385-річного ювілею Броварів.

І ось, 24 квітня 2018 року Бровари отримали третю відзнаку – Почесний знак. А отже залишається остання сходинка до найвищого визнання на європейському рівні – Приз Європи, який цьогоріч отримало місто Івано-Франківськ. До речі,  Київ та Львів значаться в нагородному списку серед 16 муніципалітетів, які отримали Почесну грамоту.

Отож, вітаємо броварчан з високою відзнакою та визнанням і сподіваємося, що наступним володарем Призу Європи буде саме наше рідне місто Бровари!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ