БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Батьки – дітям : на Пекарні встановлять дитячий майданчик

Суспільна активність – справа надзвичайно корисна, але ж і клопітка, а надто, коли це стосується приватного сектора.

Погодьтеся, живуть собі господарі на власних 6-10 сотках, облаштовують власні «володіння», а що відбувається за власним парканом не надто цікавить.

Однак, мешканці вул. Івана Франка, що на Пекарні, не з таких. Оскільки в зоні приватної забудови є вільний клаптик землі загального користування, вирішили броварчани не чекати, допоки там організується стихійне сміттєзвалище, або «виросте» черговий кіоск з пивом, а власними силами облаштувати зону відпочинку для малюків.

«До нас звернулася з заявою мешканка вул. Франка щодо надання дозволу на облаштування дитячого ігрового майданчика з метою забезпечення дітям та їх батькам можливості змістовного дозвілля. Всі витрати мешканці мікрорайону беруть на себе. Ми підготували відповідне рішення і сьогодні виносимо його на розгляд виконкому», - розповідає «передісторію» начальник управління житлово-комунального господарства Світлана Решетова.

Годі й казати, що така чудова ідея була одноголосно підтримана на засіданні виконавчого комітету і надано дозвіл на розміщення дитячого ігрового майданчика орієнтовною площею 150 кв.м по вул.Івана Франка навпроти будинку №1.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ