БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Літній відпочинок дітей-пільговиків: хто і як може отримати путівку

Навчальний рік добігає свого завершення і попереду у школярів довгоочікувані канікули. А які ж літні канікули без літніх таборів?

Одне питання, коли батьки можуть собі дозволити відправити дитину на відпочинок самостійно за власні кошти. Що ж стосується дітей-пільговиків, то за їх оздоровлення вже традиційно щорічно опікується міська влада.

24 квітня виконавчий комітет Броварської міської ради затвердив порядок підбору та направлення дітей міста до закладів відпочинку та оздоровлення.

Як зазначено у рішенні, до закладів оздоровлення та відпочинку направлятимуть дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, віком від 7 до 18 років (перебуватимуть самостійно) та дітей, віком від 3 до 18 років, які потребують особливих умов для оздоровлення. Тобто діти з особливими фізичними та психічними потребами, які не можуть перебувати в закладах оздоровлення та відпочинку самостійно і потребують індивідуального догляду та спеціальних умов.

Окрім того у документі вказано, що у першочерговому порядку оздоровлюватимуться:

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти)/помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення АТО, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в АТО;

- діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

- діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

- діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- діти з інвалідністю.

Дитина пільгової категорії має право отримати путівку за місцем проживання, дитина-переселенець – за місцем фактичного проживання.

Першочергово путівки надаються дітям, батьки яких звернувся вперше, а от у разі повторного звернення, путівка може бути надана через два роки з моменту оздоровлення.

Перелік усіх необхідних документів для отримання путівки до закладів відпочинку та оздоровлення можна знайти на офіційному сайті Броварської міської ради.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ