БРОВАРИ -10
НБУ USD 28.05

Літній відпочинок дітей-пільговиків: хто і як може отримати путівку

Навчальний рік добігає свого завершення і попереду у школярів довгоочікувані канікули. А які ж літні канікули без літніх таборів?

Одне питання, коли батьки можуть собі дозволити відправити дитину на відпочинок самостійно за власні кошти. Що ж стосується дітей-пільговиків, то за їх оздоровлення вже традиційно щорічно опікується міська влада.

24 квітня виконавчий комітет Броварської міської ради затвердив порядок підбору та направлення дітей міста до закладів відпочинку та оздоровлення.

Як зазначено у рішенні, до закладів оздоровлення та відпочинку направлятимуть дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, віком від 7 до 18 років (перебуватимуть самостійно) та дітей, віком від 3 до 18 років, які потребують особливих умов для оздоровлення. Тобто діти з особливими фізичними та психічними потребами, які не можуть перебувати в закладах оздоровлення та відпочинку самостійно і потребують індивідуального догляду та спеціальних умов.

Окрім того у документі вказано, що у першочерговому порядку оздоровлюватимуться:

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти)/помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення АТО, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в АТО;

- діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

- діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

- діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- діти з інвалідністю.

Дитина пільгової категорії має право отримати путівку за місцем проживання, дитина-переселенець – за місцем фактичного проживання.

Першочергово путівки надаються дітям, батьки яких звернувся вперше, а от у разі повторного звернення, путівка може бути надана через два роки з моменту оздоровлення.

Перелік усіх необхідних документів для отримання путівки до закладів відпочинку та оздоровлення можна знайти на офіційному сайті Броварської міської ради.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ