БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.01

Реабілітаційному центру шукатимуть землю

24 квітня на черговому засіданні виконавчого комітету підтримано електронну петицію щодо виділення та надання в користування земельної ділянки для будівництва приміщення реабілітаційного центру для осіб з різними видами залежностей.

Петицію створено 21 березня і на сьогодні набрано необхідні 250 голосів. Автор петиції – Володимир Корчебнов – представляє громадську організацію «Центр духовної та соціально-психологічної реабілітації «Перемога», який понад 20 років здійснює діяльність на території міста Бровари». За увесь цей час допомогою центру скористалися сотні людей, алко- та наркозалежних, які потребували кваліфікованої духовної та соціальної допомоги, аби повернутися до повноцінного здорового життя.

Електронну петицію «Негайне виділення та надання в постійне користування земельної ділянки для будівництва приміщення реабілітаційного центру» виконкомом затверджено та направлено на подальший розгляд земельному відділу, управлінню містобудування та архітектури, центральній районній лікарні для вивчення можливості виділення земельної ділянки. Після 16 червня поточного року питання щодо виділення землі під даний об’єкт має бути винесене на розгляд депутатів міської ради.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ