БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

День довкілля у Броварах

Щороку, в третю суботу квітня, в Україні відзначається День довкілля, який встановлено Указом Президента України ще у серпні 1998 року.

Цей день дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища, в якому ми живемо, а також дає можливість кожному мешканцю міста чи села долучитися до «великого прибирання», якого так потребують загальноміські території, особливо після зими.

21 квітня у Броварах було проведено захід з благоустрою, до участі в якому долучилися держслужбовці, співробітники відділів, управлінь та різноманітних структурних підрозділів виконкому.

dovkill

«Сьогодні на суботник вийшло близько 200 осіб. Місця «дислокації» визначено так, щоб гуртом прибрати ті території, де існують стихійні сміттєзвалища або де велика площа прибирання і ЖЕКи не справляються власними силами», - каже начальник спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Владислав Русанов.

Прибиранням були охоплені практично усі мікрорайони міста – і масив, і Торгмаш, і Геологорозвідка, і район вул.Грушевського. На жаль, прибиранням займалися тільки учасники суботника, активність мешканців була практично нульовою.

dovkill3

«Ми повідомляли про організацію суботника, розклеїли оголошення на під’їздах, є можливість забезпечити усіх інвентарем, але, як бачите, жоден з мешканців не проявив бажання взяти участь у суботнику» - каже начальник КП ЖЕК №1 Зоя Боєцька.

Про те, що броварчани знають про День довкілля і суботник, який було анонсовано заздалегідь, свідчать і самі мешканці нашого міста. Але на питання чому ж не вийшли допомогти, знизують плечима. У кожного свої турботи…

«Наступного року обов’язково! Обіцяю! Зараз до онуків поспішаю, а от через рік обов’язково організуємо «трудовий десант», - посміхається броварчанка Лідія.

А ось представники влади не стали чекати наступного року і вже зараз облаштували у парку Перемоги цілу нову алею.

« Сьогодні дійсно свято. Така дійсно довгоочікувана весна після затяжної зими і я дуже сподіваюся, що це не остання субота, коли буде прибиратися сміття, садитися дерева, наводитися лад у місті. Сьогодні така прекрасна погода дає можливість і відпочити, і зробити приємні речі, хороші справи. Дерево – це наше життя, наше повітря, тому мені здається, що важливо, що саме така алея кленів сьогодні з’явиться в нашому місті», - каже міський голова Ігор Сапожко.

dovkill4

26 шаровидних гостролистих кленів та 20 саджанців шведської горобини висаджено за фонтаном. Спеціалісти «зеленого господарства» КП «Бровари-Благоустрій» стверджують – дані рослини чудово почуваються у нашому кліматі і за умови бережного ставлення та правильного догляду швидко приживуться та створять ще один затишний куточок у нашому парку.
Отож залишається вкотре нагадати – лад та затишок у нашому спільному домі залежить від кожного з нас. Бережіть те, що створює природа та люди, небайдужі до чистоти та краси довкілля.

dovkill2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ