БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Пожежа без диму та вогню

20 квітня о 9 ранку мешканці прилеглих до будівлі виконкому будинків стривожено виглядали з вікон. На подвір’ї багато людей, дві яскраві пожежні машини, розгорнута «стріла» до вікна 4 поверху. Це що – справжня пожежа?!

На щастя, тривога була навчальною. Адже саме сьогодні бійці Броварського районного управління ДСНС, а простіше – наші рятувальники – проводили відпрацювання надзвичайної ситуації.

pojarka1

«Сьогодні ми провели навчання в приміщенні міської районної ради за адресою Гагаріна, 15 по ліквідації умовної пожежі на 4 поверсі адмінбудівлі з попередньою евакуацією усіх працівників даної установи. У навчальній ліквідації було задіяно 3 відділення, розгорнуто стволи для гасіння та проведено усі необхідні заходи по ліквідації умовної пожежі», - каже начальник Броварського РУ ГУ ДСНС України Микола Семиног.

Другим етапом навчання став короткий, але змістовний «лікбез» по правилах використання вогнегасників та дотримання техніки безпеки у побуті та на робочих місцях.

Подібні заходи є плановими, два-три рази на тиждень пожежні «відпрацьовують» об’єкти у місті та районі, зокрема, декілька днів тому було успішно «ліквідовано» умовну пожежу на 7 поверсі багатоповерхівки по вул.Симоненка. Кадровий склад працює злагоджено та чітко, відкритим залишається тільки придбання спецтехніки з драбиною, яка дозволяла б у разі необхідності діставатися верхніх поверхів висоток.

pojarka3

«Питання дійсно складне, у нас є місцева програма, подали також на регіональний розвиток, поки що наша заявка на опрацюванні. Така спецмашина з підйомником 54 метри коштує близько 25 млн. грн. Якщо ми потрапимо до державної програми, тоді 24 млн. поривалося б з держбюджету, а мільйон – наша місцева програма», - каже Микола Семиног.

Що ж стосується сьогоднішнього навчання, то керівник підрозділу оцінює дії своїх підлеглих на «добре». Каже – спрацювали, як завжди, злагоджено, головне – чітко та швидко проведено евакуацію людей.

pojarka2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ