БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Творчий «бум» від «Акварелей»: у «Прометеї» пройшов звітний концерт зразкового колективу

Яскрава музика вашої душі… Саме під цим девізом у четвер, 19 квітня, пройшов звітний концерт зразкової студії естрадного співу «Акварелі».

Подібні виступи студія влаштовує щороку і тогоріч такий творчий звіт приніс колективу звання Зразкового. Без перебільшень можна сказати, що вихованці ДЕНЦ «Камелія» вкотре підтвердили, що вони заслуговують на це почесне звання.

aquareli

Концертна програма тривала близько двох годин, але, мабуть, для кожного глядача вони були непомітними. Як влучно зазначила у своєму виступі директор ДЕНЦ «Камелія» Наталя Хаврюта, «Акварелі» - це унікальний репертуар, унікальний стиль виконання і неймовірно талановиті діти. Дійсно, надзвичайно широка палітра пісень, починаючи від кавер-версій і завершуючи авторською, хореографічні постановки, акторська майстерність – на концерті було все.

aquareli2

Цікаво було спостерігати, як ця переполохана у глядацькій залі малеча, виходячи на сцену перетворювалась на справжніх артистів, майстрів своєї справи. Тут одразу прослідковується рука педагога, котрий справді знає свою справу і робить її на «5 з +».   Неймовірно закохана у свою справу, креативна та прогресивна Ангеліна Абраменко - художній керівник студії «Акварелі». Саме під її керівництвом, не без допомоги, звісно, вірних колег, і відбулося таке масштабне дійство на сцені.

aquareli3

«Ангеліна Анатоліївна – це особливий педагог, якого я ціную, люблю і поважаю. Такий унікальний репертуар – це в першу чергу її заслуга», - зазначила Наталя Хаврюта, на що зал відреагував бурхливими оплесками.

На завершення Ангеліна Абраменко привітала усіх зі святом та подякувала за участь у заході: «Хочу подякувати тим людям, завдяки яким ми сьогодні провели цей концерт і всім батькам за талановитих дітей. Не завжди у нас буває гарно з дисципліною, але вони чудові)».

Недарма про «Акварелі» говорять, що це амбітний колектив. Але саме завдяки цьому та невпинному бажанню рухатися вперед, можна бути впевненими - вихованці колективу підкорять ще не одну вершину.

aquareli1

aquareli5

aquareli6

aquareli7

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ