БРОВАРИ +1
НБУ USD 28.26

«Тихий» керлінг на Льодовій арені

Уявіть собі – близько семи десятків людей активно спілкуються та висловлюють свої емоції…у майже цілковитій тиші. Без гучних звуків, з сурдоперекладом промов кожного з виступаючих та навіть тексту гімну України.

18 квітня у Броварах, на Льодовій арені «Терміналу», відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України з керлінгу серед спортсменів з вадами слуху.

kerling

«Ми дуже раді тому, що Бровари знову радо нас приймають, адже таких умов для спортивних змагань, і я маю на увазі не тільки сьогоднішній чемпіонат, але взагалі ставлення влади вашого чудового міста до організації різного рівня спортивних заходів для спортсменів-паралімпійців, годі й бажати. Тому коли постало питання де проводити вперше на Київщині Чемпіонат з керлінгу, питань не виникало – звичайно ж у Броварах!», - каже начальник регіонального центру «Інваспорт» Марія Віниченко.

kerling1

Чемпіонат зібрав у Броварах 65 представників шести регіонів України: Дніпра, Івано-Франківська, Львова, Одеси, Києва та Київської області. Протягом трьох днів учасники чемпіонату змагатимуться у вправності, а за ними уважно спостерігатимуть не тільки лени суддівської колегії, але й головний тренер Дефлімпійської збірної України з керлінгу Дмитро Заєць. Адже після чемпіонату цілком можливо, що декілька кращих з кращих потраплять до головної команди країни.

До речі, керлінг – досить незвичний та новий для України вид спорту, що зародився ще в добу середньовіччя в Шотландії. Однак у світі це вже досить відома та популярна гра. Більш того, керлінг з 1998 року навіть входить до програми Олімпійських ігор. Назва походить від англійського tocurl— «завертатися», «закручуватися». Суть змагання полягає тому, що потрібно розташувати важкий гранітний камінь-шайбу якомога ближче до цілі. За принципом гра дуже схожа на боулінг на траві.

Якщо ви зацікавилися, одягайтеся тепліше та мерщій до Льодової арени. Змагання проходитимуть 18 та 19 квітня з 12:00 до 16:00, 20 квітня – з 10 до 11.30.

Вболіваймо разом!

kerling2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ