БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

«Велике прибирання» у Броварах

У рамках весняного двомісячника з благоустрою, 12 квітня у Броварах було проведено прибирання міських територій.

У своєрідному «суботнику» взяли участь працівники ЖЕКів, комунальних підприємств «Бровари-Благоустрій» та «Броваритепловодоенергія», а також співробітники структурних підрозділів міськвиконкому.

yborka2

«Участь у сьогоднішньому заході з благоустрою взяло близько 150 осіб. Основна мета подібних «великих прибирань» - допомогти комунальникам навести лад на територіях, які з тих чи інших причин не прибираються ретельно та часто. Території та місця прибирання було визначено ЖЕКами», - каже начальник спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Владислав Русанов.

Основні локації, де сьогодні «висадився» трудовий десант – на вул. Сергія Москаленка, на Алеї кохання, по бульвару Незалежності біля школи мистецтв та міського архіву, на вул. Лагунової та Київській в районі СЗОШ №5, на вул.Грушевського та на Майдані Свободи за адмінбудівлею. Варто відзначити, що деякі з цих територій традиційно прибираються щороку під час подібних «суботників», але протягом року стихійні сміттєзвалища вперто повертаються на «насижені» місця.

yborka5

«Місць для прибирання вистачає, тому це не останній захід з благоустрою у нашому місті. Користуючись нагодою хочу звернутися до броварчан з проханням по мірі можливості приєднуватися до подібних заходів та підтримувати місця загального користування у належному стані протягом року. Адже чисто не там, де постійно прибирають, а там, де не смітять», - закликає Владислав Русанов.

yborka

yborka1

yborka3

yborka7

yborka8

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ