БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Відпочивати – за бюджетний кошт

На засіданні виконавчого комітету 10 квітня було розглянуто відразу два проекти рішень по затвердженню Положень про забезпечення санаторно-курортним лікуванням пільгових категорій населення.

Перше положення стосується ветеранів війни та праці, а також осіб з інвалідністю, друге – учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції. Згідно даних документів санаторно-курортними путівками за рахунок міського бюджету забезпечуються особи з інвалідністю загального захворювання, ветерани війни, які отримали статус відповідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ветерани праці, а також особи, які постраждали під час проведення АТО та яким установлено статус учасника бойових дій чи ветерана війни.

Гранична вартість путівки для учасників бойових дій, учасників війни та осіб, на яких поширюється дія Закону «Про статус ветеранів війни» становить 8186 грн., а для осіб з інвалідністю усіх категорій, в тому числі і внаслідок війни – 6822 грн. Для отримання путівки особи повинні перебувати на обліку в управлінні соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а ті, що переселилися з тимчасово окупованих територій чи районів проведення АТО – за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік. До речі, санаторно-курортний заклад людина обирає сама. Відпочивати, лікуватися та оздоровлюватися за бюджетний кошт можна протягом 18 днів.

З повним текстом Положень можна ознайомитися на офіційному сайті Броварської міської ради brovary-rada.gov.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ