БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Опалювальний сезон у Броварах завершено

З 10 квітня опалювальний сезон у Броварах можна вважати закритим.

Згідно з розпорядженням міського голови, КП «Броваритепловодоенергія», ОСББ «Соборна, 8», ОСББ «Декабристів, 44», ОСББ «Незалежності, 17», ДП «Житло» ОП «Броварипромжитлобуд», ЖЕС ПАТ БЗСК, ДП «Житло-Сервіс», ЖКГ ТОВ «Броварський ЗБК», ТОВ «Житло Уют Сервіс»; ТОВ «Управляюча компанія «Діамант - сервіс»; ТОВ «Фтранс» повинні закінчити опалювальний сезон 2017-2018 року в місті Бровариз10квітня 2018 рокута припинити надання послуг з підігріву водиз16квітня 2018 рокудо моменту укладання договорів з НАК «Нафтогаз».

І якщо з приводу опалення з першими теплими днями городяни вже готові були розпрощатися, то відсутність гарячої води вранці 10 квітня, люди сприйняли негативно.

«Справа не в тому, що воду відключили, просто можна ж було повідомити! У нас бойлер, проблем нема, але якби ми знали, то включили б звечора, щоб вранці можна було користуватися», - скаржиться броварчанка Олена.

Під час оперативної наради директор КП «Броваритепловодоенергія» повідомив, що відсутність гарячої води в оселях броварчан – тимчасова ситуація, оскільки припинення подачі теплоносія автоматично тягне за собою і тимчасове відключення гарячого водопостачання.

«Зараз ми проводимо переключення систем і гаряче водопостачання буде відновлено. Як зазначалося раніше, ми плануємо подавати гарячу воду до 15 квітня включно», - пояснює директор КП «Броваритепловодоенергія» Василь Андрєєв.

Взагалі ж керівник підприємства каже, що подача гарячої води на міжопалювальний період у Броварах абсолютно нерентабельна. Підприємство має близько 17 мільйонів гривень збитків, адже у весняно-літній період розбір води становить в середньому 20% від запланованої кількості. Тобто, по суті, гріємо бочку, а набираємо чайник.

Однак, як зазначив заступник міського голови Григорій Голубовський, варіанти надання послуги з гарячого водопостачання ще розглядаються, то ж не факт, що гарячу воду відключать саме з                 15 квітня.

Що стосується опалення закладів освіти – шкіл та дитячих садочків, відключення буде проведено тільки у разі письмової заявки керівника закладу.

«З сьогоднішнього дня ми маємо звернення від директорів усіх шкіл, тому усі школи вже відключені від опалення. Що стосується садочків, то вони з теплом, оскільки дітки маленькі, вдень сплять. Якщо будуть звернення від керівників ДНЗ, поступово заклади будуть припиняти опалювальний сезон. Гаряча вода є в усіх закладах, оскільки всі заклади освіти вже давно мають бойлери», - каже начальник управління освіти та науки Оксана Мельник.

Коментарі   

0 # Ганна Сергіївна 19.04.2018, 19:36
Як зазначалося раніше, горячу воду планували подати до 15 квітня включно» вже 19 квітня, а вода в кранах броварчан крижана! Коли насправді очікувати горячу воду жителям Броварів?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ