БРОВАРИ -1
НБУ USD 28.5

Незвичні експонати у Броварському краєзнавчому музеї

Якщо ви захоплюєтесь скандинавським епосом, якщо маєте потяг до незвичного та ексклюзивного – завітайте до міського краєзнавчого музею, де з 5 по 30 квітня працюватиме виставка робіт самобутньої художниці Світлани Боровської.

Пані Світлана народилася у столиці, але вже 18 років проживає у нашому місті. За освітою художник-модельєр, працювала з відомим кутюр’є Михайлом Вороніним, однак потяг до живопису відчувала завжди. Хотілося писати, але в манері своїй, особливій.

«Я працюю в техніці імпресіонізм, ближче до натуралізму. Основні теми для полотен – пейзажі, але тільки природні, заміські. Ще дуже люблю великих котів – гепардів, барсів, леопардів. Під настрій подобається малювати квіти або птахів», - розповідає авторка.

vistavko1

Ще один напрямок діяльності Світлани Боровської – джутова філігрань. Саме в такій техніці виконані унікальні кельтські щити, великодні крашанки та «ловці снів».

«Мій чоловік має скандинавське коріння, дуже полюбляє скандинавську міфологію і саме він став ініціатором ось такої колекції оригінальних щитів. Перший досвід був робота маслом, але щит вийшов плоским, а мені хотілося об’єму, тому і виникла ідея спробувати саме джутову філігрань. Як бачите, експеримент вийшов досить вдалим. З серпня минулого року я створила 13 щитів та декілька об’ємних композицій. Наприклад, «Медуза Горгона» та «Лісовик», - розповідає художниця.

Отож , якщо у вас буде вільна хвилинка, аби на власні очі побачити ексклюзивні речі – завітайте до Броварського міського краєзнавчого музею. Обіцяємо – будете приємно вражені.

vistavko2

vistavko3

vistavko4

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ