БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

День народження шкільного коридору

Святково, урочисто та гамірно 2 квітня у ЗОШ №3 провели незвичний захід – відкриття сучасної зони відпочинку для дітей молодшої ланки.

«Сьогодні у нас у школі дуже значима подія, адже фактично зараз пілотує проект створення нової моделі нашої школи – школа-громада. Натхненні продуктивними ідеями нової української школи, маючи на сьогодні прекрасну можливість поновлювати матеріально-технічну базу в школі, виникло величезне бажання створити новий освітній простір у школі. Силами батьків була створена сучасна креативна зона відпочинку для молодших школярів», - каже директор ЗОШ №3 Лілія Гладишевська.

zosh3

Це був звичайний шкільний коридор, стіни, пофарбовані зеленою фарбою, дерев’яна підлога, ось і увесь нехитрий шкільний «пейзаж». Але у цьому закладі батьки та педагоги не тільки хочуть, щоб дітям було цікаво та захопливо ходити до школи, але й знають, як зробити шкільний простір дійсно креативним та сучасним. Згуртовані спільними ідеями батьки та педагоги за 10 тижнів створили для дітей оазу релаксу, яка, безперечно, наразі є найпопулярнішим місцем у школі.

zosh35

На відкриття дитячої ігрової місцини, як кажуть самі «винуватці» - день народження шкільного коридору – завітали безпосередні ініціатори та виконавці своїх же творчих забаганок – батьки на чолі з головою батьківського комітету школи Оленою Лахно, педагоги, начальник управління освіти Оксана Мельник, депутати міської ради, меценати та спонсори, а також головні «діючі особи» свята – учні молодшої ланки. Святкові та усміхнені вони з нетерпінням чекали можливості досхочу побешкетувати у новому святковому просторі.

zosh37

«Сьогодні дійсно унікальна подія, можливо не така важлива у загальноміському значенні, але у розрізі школи – надзвичайна, важлива та дуже необхідна. Дозвольте подякувати педагогічному колективу та батькам, які спромоглися згуртуватися та створити для дітей такий чудовий осередок тепла та добра», - вітала присутніх начальник управління освіти та науки Оксана Мельник.

zosh32

Спостерігаючи з яким ентузіазмом відразу після перерізання символічної стрічки батьки вже обговорювали нові дизайнерські ідеї, можна не сумніватися – це тільки початок і третя школа ще не раз запросить гостей подивуватися новим цікавим втіленням дитячих мрій.

zosh33

zosh34

zosh36

zosh38

zosh39

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ