БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

Григорій Вовчинський : «Олімпійська медаль – це 32 тисячі км за чотири роки…»

Перша квітнева оперативна нарада розпочалася з приємного нагородження. Уславленого спортсмена-паралімпійця, срібного призера Олімпійських ігор у Пхьончхані, броварчанина Григорія Вовчинського щиро вітали з вдалим виступом на головних змаганнях цього року.

Для Григорія це вже шоста нагорода на змаганнях найвищого рівня, однак, як зізнається сам спортсмен, це «срібло» було чи не найважчим.

«Всі перемоги різні, я всі їх добре пам’ятаю, але коли ти був чемпіоном чотири роки тому, настроєний на найвищий результат, то і викладаєшся по повній. Три дні були не дуже вдалими, в біатлоні були промахи, але на цей останній старт я вийшов з чіткою установкою – тільки перемога!», - розповідає олімпійський призер.

Надзвичайна відповідальність, очікування та надії, сподівання шестирічної донечки, яка сказала – якщо повернешся без медалі, буде шкода, все це додавало сил та спортивного прагнення – перемогти! Наш біатлоніст два кола був лідером, як зізнається сам, був впевнений у своєму «золоті», але японець випередив його усього на 8 секунд…Така спортивна доля, однак іноді «срібло» навіть цінніше за відзнаку найвищої проби.

«Жодної медалі я не виграв сам, зі мною була моя команда, була моя сім»я, мої вболівальники. І для мене ця медаль майже, як золота, адже стільки праці, стільки щоденної наполегливості вкладено в цю перемогу. Я якось підрахував, що за чотири роки тренувань пробіг 32 тисячі кілометрів, я «обкрутив» Бровари не одну тисячу разів, тому результатом цілком задоволений»,- каже Григорій.

За останні декілька днів після прильоту з Південної Кореї для Григорія надзвичайно насичені зустрічами, привітаннями та нагородами. У Борисполі спортсменів зустрічав прем’єр-міністр України, вже відбулася зустріч з губернатором Київщини, а також великий захід за участі Президента України. Однак,теплий прийом, який влаштували Григорію Вовчинському у Броварах, не поступається значимістю жодному вітанню найвищого державного рівня, відзначила директор Київського обласного центру «Інваспорт» Марія Винниченко.

«Сьгоднішня зустріч для мене надзвичайно важлива, адже це дуже значима подія. Повірте, я бував у багатьох містах, але Бровари – то найкраще місто для життя», - зізнається Григорій Вовчинський.

Окрім щирих емоційних оплесків та теплих посмішок, Григорій Вовчинський отримав Почесну грамоту та премію у розмірі 20 тис. грн.

«Я хочу подякувати тобі за прагнення до найвищих результатів, за патріотизм та волю до перемоги. Усі твої досягнення прославляють не тільки наше місто, Київщину, але й нашу державу в цілому», - відзначив, вітаючи паралімпійця, міський голова Ігор Сапожко.

vovchinsky

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ