БРОВАРИ -3
НБУ USD 27.71

У Броварах для бійців в АТО вдалося зібрати 27 тисяч гривень

У суботу, 24 березня, у МКЦ «Прометей» відбувся концерт під назвою «Коли болить душа і серце за Україну». Це благодійний захід і всі зібрані на ньому кошти – а мова йде про 27 тис. 188 грн. – направлять на допомогу воїнам із зони АТО.

Одразу у холі Прометею дуже приємно було побачити багато молодих сімей, бабусь з дідусями, бійців у військовій формі, заклопотаних організаторів і волонтерів. Хтось зацікавився виставкою зброї, комусь припали до душі експозиція хусток і рушників, а хтось пильно розглядає зворушливі дитячі малюнки для АТО.

atoblago

atoblago4

У окремому кутку розмістили стіл з простирадлом, яке для наших хлопців-захисників розмальовували дітлахи. Біля входів у великий зал – дві прозорі скриньки, саме туди усі благодійники могли жертвувати кошти.

А тим часом розпочався тригодинний концерт. Глядацька зала – заповнена. Ведучі Юлія Ковнеристова та Валентин Великород, як і всі артисти – першокласні. Спеціально для участі у благодійному концерті до «Прометею» завітали: Ірина Персанова, Марина Одольська, Ігор Нечесний, Світлана Бахметова, Олександр Павлік, народна хореографічна майстерня «Мальва», Діана Сапожко, студія танцю «Light», Сергей Волчук, рок-гурт «Живе каміння» та багато інших, перерахувати усіх професіоналів просто не вистачить місця. Але, повірте, виступали кращі з кращих, і всі були неймовірні!

atoblago3

atoblago5

Особливу увагу хотілося б приділити аукціону, котрий організатори провели прямо під час концерту. Це роботи художниць Ольги Терещенко, Наталії Липявки, Юлії Шмиговської та Марини Тумачок, чиї твори – картини і розмальована гільза – допомогли зібрати більшу частину коштів – 20 тис. 500 грн., з яких 16 тис. грн. були виручені за картини Ольги Терещенко: «Яскрава птаха» та «Подвір’я з криницею».

atoblago2

За цією сумою стоїть велика робота десятків людей і в першу чергу організаторів даного концерту: БФ "Від мрії до реальності" (директор Анастасія Ставнічук), ПП «Артстудія архітектури та дизайну М-АРТ Марини Тумачок» (директор Марина Тумачок), а також волонтерів Ігоря Романенка та Оксани Савости. Саме завдяки цим людям бажання і мрії багатьох наших захисників стануть реальністю. Благодійність – це дорога нелегка і не кожному вистачить сил цією дорогою йти. Але це безперечно велика справа, справа для справжніх патріотів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ