БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.93

Непростий «Шлях до мрії»

У понеділок, 12 березня, у МКЦ «Прометей» для учнів 10-11 класів провели святкову програму під умовною назвою «Шлях до мрії».

Це був досить незвичний формат подібних урочистостей. Для старшокласників організували перегляд документального фільму, у котрому на прикладі юного кріпака Тараса Шевченка показано, який важкий шлях інколи доводиться долати, аби здійснити своє найзаповітніше…

Якщо точніше, то до уваги глядачів була представлена лише одна з чотирьох частин спецпроекту Юрія Макарова «Мій Шевченко», присвячена життю Великого Кобзаря. У першій частині показано його тернистий шлях до свободи, довжиною у 24 роки. Учням було запропоновано поглянути на Шевченка не як на художника чи письменника, а як на людину, котра керуючись власними бажаннями, силою духу і прагненням досягає своєї мрії – стає вільною людиною.

Після перегляду організатор заходу та засновник дитячого фестивалю «Браво-Кідс» Ольга Кунцевська запропонувала учням обговорити тему мрій. Старшокласники розповідали, про що мріє сьогоднішнє вільне покоління і який шлях для їх здійснення доводиться долати сучасним підліткам.

Двом сміливцям, котрі не побоялись зізнатися у своїх бажаннях, доручили прочитати величний «Заповіт» Шевченка.

Зазначимо, що окрім фільму для старшокласників на заході виступили камерний оркестр дитячої музичної школи (керівник – Тетяна Чорна, концертмейстер – Олег Бойко), вихованець Броварської дитячої музичної школи Даніїл Капітанець з твором «Вітер буйний», а також ансамбль бандуристів БДМШ з твором «Якби мені крила-крила».

Окрім того у холі МКЦ «Прометей» була представлена тематична виставка творчих робіт художнього відділу Школи мистецтв.

shev1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ