БРОВАРИ +3
НБУ USD 27.93

У Броварах визначено нового виконавця послуги з вивозу ТПВ

12 березня у міській раді відбувся конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів, або простіше – компанії, яка буде займатися вивозом сміття у Броварах.

Наразі дані функції виконує компанія «А-мусон», але вже з 15 березня в місті має запрацювати новий перевізник ТПВ, оскільки «А-мусон» вважає свою діяльність занадто збитковою.

На конкурс подало документацію 5 компаній-претендентів: ТОВ «Селтік-ТБО», ТОВ «Автологістик-комплекс», ТОВ «Крамар-ЕКО», ТОВ «Спецкомунтехніка» та ПП «Авантаж-7».

Відкриття конвертів та обговорення пропозицій було відкритим і прозорим. У присутності не тільки членів конкурсної комісії, але й представників громадських організацій, ЗМІ та депутатів міської ради. Кожна з компаній-претендентів оцінювалася за цілим рядом критеріїв, набираючи таким чином від 5 до 0 балів. Без розгляду ціни на послуги «рейтингова» таблиця виглядала таким чином:

  1. ТОВ «Селтік-ТБО» - 43 бали
  2. ТОВ «Крамар-ЕКО» - 43 бали
  3. ТОВ «Спецкомунтехніка» - 43 бали
  4. ПП «Авантаж-7» - 33 бали
  5. ТОВ «Автологістик-комплекс» - 24 бали

Отож, головним критерієм стала запропонована ціна на вивіз ТПВ та негабариту. ТОВ «Селтік-ТБО» запропонували вивозити тверді побутові відходи за 74 грн. 78 коп. за куб, негабарит – за 89 грн. 74 коп. за куб. Це виявилося найменшою ціною з усіх пропозицій, тому отримавши додаткові 10 балів, ТОВ «Селтік-ТБО» стало недосяжним для своїх конкурентів та було оголошено переможцем конкурсу.

«За результатами розгляду поданих на конкурс матеріалів та з урахуванням вартості вивозу ТПВ та негабаритного сміття переможцем з кількістю 53 бали стає ТОВ «Селтік-ТБО», - оголосив голова конкурсної комісії, заступник міського голови Григорій Голубовський.

Наразі, управління житлово-комунального господарства має розробити проект рішення та винести його на затвердження виконавчого комітету.

seltik

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ