БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

У когось «яблоки на снегу», а у нас тюльпани!

Якщо ви досі вдома лежите на своєму диванчику, редакція «ГР» радить вам зі швидкістю вітру збиратися, хапати свої фотоапарати і летіти мерщій до парку Перемоги, поки сніг не розтанув.

Там на вас чекає дещо неймовірне. На гірці біля озера прямо на сніговому полотні розквітли… тюльпани! Щоправда, намальовані. Хоча ефект не гірший, ніж від малюнку на полотні чи папері. А вже про відчуття й говорити годі - весна й справді не за горами!

snowflower4

Зазначмо, що такий сніговий живопис - це не просто творчі пориви, це чудова ідея директора КП «Бровари-Благоустрій» Андрія Василенка у такий спосіб привітати жіноцтво Броварів зі святом 8 березня.

«Скоро свято 8 березня і от ми вирішили у такий спосіб привітати усіх наших дорогих жінок. Усім міцного здоров’я, благополуччя в сім’ях і жіночого щастя», - бажає Андрій Андрійович.

Також директор комунального підприємства зауважив, що задля безпеки фарби використовували натуральні - холі. Таку картину з квітів, (якщо фарби вистачить), планують продублювати і на схилі першого шляхопроводу.

snowflower2

Квіти видно ще біля самісінького входу до парку. Броварчанка Ірина, зізнається, що була дійсно приємно вражена таким сюрпризом: «Мені дуже сподобалася ідея. Подарунок справді приємний, радує око. Тим паче, що нам, жінкам вже так хочеться весни!».

Комунальники справді здивували та приємно вразили, однак звернулися до броварчан не тільки з вітальними словами, але й з проханням не псувати створений ними «квітковий пейзаж».

«Ми дійсно дуже старалися, тому велике прохання до броварчан милуватися сніговими квітами здалеку, не руйнувати те, що ми вам даруємо», - каже керівник «Благоустрою».

Отож, тиждень починається святково!

snowflower

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ