БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.01

Кінець відпочинку і міцному ранковому сну: 6 березня до школи!

Не встигли наші школярі насолодитися відпочинком, як «зверху» знову псують усі плани.

Багатообіцяючий карантин відмінили і тепер доведеться йти до школи. Що вже говорити про наших юних мужчин: від свята 8 березня не відвертітися).

Як відомо, карантин у ЗНЗ міста розпочався 3 березня і мав тривати до 7 березня включно (по факту до 12). Але у зв’язку з тим, що у Києві, а також у деяких населених пунктах Броварського району навчання у закладах середньої освіти відновили ще 5 березня, постало питання щодо доцільності карантину і в школах нашого міста.

Як зазначив міський голова Ігор Сапожко на своїй сторінці у Facebook, ще на вихідних до нього надходили питання від жителів міста щодо дати відновлення навчальногопроцесу у школах. Але оскільки рівень захворюваності серед дітей минулого тижня становив 23%, це питання поки лишалося відкритим.

Натомість, 5 березня під час оперативної наради медпрацівники звітували про значне зниження рівня захворюваності серед містян, зокрема й серед школярів. У зв’язку з чим було прийнято рішення про відновлення навчання. Тож сьогодні наші школярики ще відпочивають, а у вівторок, 6 березня, усі дружньо йдуть збагачувати себе знаннями.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ