БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Мистецтво поза межами: виставка робіт Олени Карманської

Творчу людину видно здалеку. Саме так хочеться сказати про молоду художницю-графіка, броварчанку Олену Карманську, чиї роботи зараз вносять яскраву нотку в інтер`єр виставкової зали Броварського краєзнавчого музею. Це її перша персональна художня виставка, але вже певно, що не остання.

Презентація експозиції художниці під назвою «Деконструкція або розбирання» і відбулася 1 березня радуватиме усіх поціновувачів прекрасного аж до 1 квітня. За словами авторки робіт, ця виставка покликана показати людям що мистецтво сьогодні рухається далі і підкорює все нові і все більш цікаві простори.

karmanska5

«Кожна з представлених сьогодні 30 робіт відображає якусь яскраву подію з мого життя. І своїми роботами мені хочеться показати, що мистецтво сьогодні не замикається тільки на картинах, написаних олійною фарбою, воно виходить далеко за межі. Особливо приємно, що перша моя персональна виставка проходить у моєму рідному місті. Вона вийшла якоюсь дуже теплою», - ділиться своїми відчуттями Олена Карманська.

karmanska4

Загалом у творчому арсеналі художниці нараховується більше 200 картин. Олена працює як з простим олівцем та кульковою ручкою, так і з картоном та друкарською фарбою, де сам процес є особливо важким і багатошаровим. За словами художниці, цей стиль часто недооцінюють, що пов’язано скоріше з незнанням.

Як зізнається талановита броварчанка, одним з її улюблених стилів є саме графічне мистецтво та друкована графіка, а от натхнення черпає від людей, за якими вона полюбляє спостерігати, від усього цікавого та нестандартного, що відбувається навколо.

Цікаво, що навчаючись в Палаці творчості дітей та юнацтва, Олена Карманська ніколи не думала, що це стане справою її життя. В результаті - вступ до Київського університету ім. Б. Грінченка за спеціальністю «образотворче мистецтво», а з 2017 року Олена вже керівник гуртка графічного мистецтва «Трикутник» в тому ж Палаці творчості дітей та юнацтва.

Лишається побажати цій молодій, талановитій і сповненій натхнення дівчині успіхів у всіх її починаннях та творчого визнання.

karmanska2

karmanska

karmanska1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ