БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Комунальники достойно зустріли снігопад

Зима – це звісно чудова пора року, але те, що ми спостерігаємо сьогодні за вікном, переросло в проблему, велику проблему для комунальників.

 Саме тому мало не все місто зараз бореться з цією природною стихією. І працівники ЖЕКів у повному складі, і комунальні підприємства «Бровари-Благоустрій» та «Броваритепловодоенергія», і великі міські підприємства активізувалися та об»єдналися для розчищення міста від снігового полону.

hellospring3

На засіданні міського штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій, котре відбулося 1 березня, були присутні керівники всіх ЖЕКів та комунальних підприємств, були представники й центральної районної лікарні та первинної медико-санітарної допомоги, управління освіти, поліції та ДСНС, представники РЕМу, депутати міської ради. Усі обговорювали нагальне питання щодо боротьби з наслідками такого сильного снігопаду. Тим паче, що за прогнозами синоптиків, він не припинятиметься до 4-5 години ранку наступного дня. Варто зазначити, що план дій було розроблено заздалегідь, тому на цьому штабі, власне, звітувалися всі комунальники та інші служби щодо того, як йде процес, чи потрібна десь допомога, чи немає значних збоїв у снігоприбиральному процесі.

hellospring5

Як звітувало керівництво житлово-комунального господарства, наразі по ЖЕКам у роботі залучено як своя снігоприбиральна техніка, так і техніка великих підприємств міста, таких як ТОВ «Бриз», ТОВ «Вентмонтаж» та «ШБУ-50». З такими снігопадами самим справитися неможливо, тому й залучають додаткову техніку. До того ж ЖЕКам доводиться допомагати працівникам шкіл, котрі також не встигають справитися з великими шкільними територіями. За кожним із зщакладів освіти – школами та садочками – закріплено ЖЕК, куди у разі необхідності молжуть звертатися керівники навчальних закладів.

КП «Бровари-Благоустрій» організувало дві колони з 10 машин, котрі протягом дня зачищають дороги по місту. Як зазначив директор комунального підприємства Андрій Василенко, для того аби пройти повний маршрут, потрібно близько 4-5 год. На ніч залишаються працювати 6 одиниць техніки, натомість на 4 годину ранку планують вивести близько 16 одиниць.

hellospring

Значні перешкоди, як і прогнозувалося, складають машини, припарковані обабіч доріг, тому комунальники знову звертаються до власників автотранспорту з проханням не паркуватися на проїжджій частині центральних вулиць міста. А інакше ваше авто ризикує опинитися під сніговим заметом, адже прибирати сніг будуть за будь-яких умов.

hellospring2

Зазначимо, що на засіданні міського штабу спеціально був розроблений графік, де розписано хто, коли й де працюватиме в нічний та вранішній час, і яким чином відбуватиметься чергування. Також повністю обговорили питання щодо зв’язку зі службами (котрі працюватимуть вночі).

Для мешканців міста, у разі чого, працює цілодобова довідкова служба міської ради.Телефон: 6-11-11.

hellospring6

hellospring8

hellospring7

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ