БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Бровари готуються до значних снігопадів

Гідрометцентр прогнозує, принаймні до кінця тижня, сильні морози та значні снігопади. Опади можуть розпочатися вже сьогодні увечері і продовжуватися декілька днів. Дітям знову радість – гірки, лижі, ковзани -  ще зарано ховати у комірчини, а ось комунальникам та городянам не до розваг.

«Ми звертаємося з великим проханням до мешканців нашого міста, а саме до тих, хто має автотранспорт та паркує автомобілі на центральних вулицях. Нам дуже важко якісно виконувати прибирання снігу з центральних доріг – Гагаріна, Незалежності, Петлюри, Короленка, Грушевського - коли під бортом стоять машини. Тому просимо не паркуватися на дорогах та надати нам можливість якісно прибирати сніг і таким чином забезпечити безперешкодний проїзд автобусам, машинам та прохід пішоходам», - каже директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко.

Як запевнив керівник комунального підприємства, всі наявні технічні засоби, а також колектив підприємства, готові до снігової негоди. Також повідомлені про можливу необхідність залучення додаткової техніки керівники великих підприємств Броварів, які у разі необхідності прийдуть на допомогу комунальникам.

У «бойовій готовності» також перебувають працівники ЖЕКів, в усякому разі так стверджують керівники комунальних підприємств. Як справляться Бровари з, можливо, останнім цьогорічним снігом, побачимо вже зовсім скоро, а наразі бажаємо броварчанам насолоджуватися зимовими розвагами та не забувати про обережність. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ