БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.16

Учасники Революції Гідності мають право на пільги

Як повідомила під час оперативної наради начальник управління соціального захисту населення Алла Петренко, з 24 лютого поточного року набрали чинності зміни до Закону про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту.

Законодавчим актом надано статус учасника бойових дій особам, які брали участь у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича і включені до переліку осіб, які під час участі в Революції Гідності отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі) та звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року. 

Відповідна норма не поширюється на працівників поліції, військовослужбовців внутрішніх військ та інших силовиків.

За словами Алли Петренко, у Броварах до даної категорії відносяться члени родини загиблої під час подій на Майдані Антоніни Дворянець, а також 6 осіб, які отримали ушкодження легкої тяжкості та двоє броварчан, які отримали ушкодження середньої тяжкості.

«Ці люди мають право на отримання 75% пільги на комунальні послуги, санаторно-курортне лікування та інші пільги, що передбачені ст.12 Закону про статус ветеранів війни», - каже начальник управління соцзахисту.

Усі пільговики повідомлені про набуття ними даного статусу. Урядом ще не визначено порядок видачі та форму посвідчення, тому наразі в управлінні соцзахисту видаються тимчасові довідки для того, щоб люди могли скористатися усіма доступними їм пільгами. Також попереджені підприємства про те, що з’являється нова категорія пільговиків, кажуть в управлінні соціального захисту Броварської міської ради. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ