БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

«Стріли Амура» у новому форматі: броварські старшокласники нарешті відсвяткували День закоханих

«Стріли Амура» - саме під такою назвою вже традиційно управління освіти спільно з БНВО та Радою дітей та учнівської молоді провели конкурсно-розважальну програму.

Цьогоріч святкування відбулося у СЗОШ № 7. Дарма, що 21 лютого, як то кажуть, кохати ніколи не пізно.

Зазначимо, що у конкурсі брало участь шість пар, які формувалися в довільному порядку. Кожна школа висунула по одному представнику, але враховуючи, що шкіл у нашому місті 11, щорічно одна із ЗНЗ має право представити від себе пару. На цей раз привілей мала ЗОШ № 6.

Новинкою стала система оцінювання. Раніше за ту чи іншу пару голосували глядачі, що часто викликало невдоволення, адже несправедливо, коли голосують лише «за своїх». Цього року від кожної школи включили представника в склад журі. Однією з основних вимог під час голосування була заборона голосувати за учасника зі своєї школи.

Від пар вимагалися креативність, артистичність, уважність, комунікабельність та культура мови. За результатами конкурсної програми переможцями стали Максим Левченко (СЗОШ № 7) та Дар’я Лобова (ЗОШ № 10). Усі учасники отримали подарункові сертифікати на 100 грн. в «Епіцентрі», а переможці – сертифікати на 250 грн.

Як розповідає одна з організаторів заходу, заступник директора з навчально-виховної роботи БНВО Олена Гажала, у цьому році свято було дійсно неймовірним.

«Свято пройшло «на ура». Дуже гарно реагував зал, був справжній шквал емоцій. Були цікаві конкурси. Особливо вражаючим був останній, - де наші пари танцювали. А чого варта лишень головна «родзинка»  цьогорічного заходу. Програма розпочалася у стилі церемонії «Оскар»: хлопці в смокінгах, дівчата в красивих вечірніх сукнях, на підборах. Все було красиво обіграно, з папарацці. Це було неймовірно», - ділиться враженнями Олена Гажала.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ