БРОВАРИ -1
НБУ USD 28.29

У перший клас за місцем проживання: за школами закріпили території обслуговування

З нового навчального року діти матимуть право ходити лише до тієї школи, за якою вони закріплені відповідно до місця проживання. В управлінні освіти пояснюють, що такі умови диктує оновлене законодавство.

«Відповідно до нового Закону «Про освіту» та постанови Кабінету Міністрів щодо порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення, згідно з яким за школами нашого міста закріпили території обслуговування. Практично він враховує все те, що було, але з додачею нових мікрорайонів, які ми розподілили між школами № 9, 5, 8 і 10 рівномірно, аби не було перенавантаження», - зауважила завідувач відділом загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти Ірина Миронець.

На питання, чи можуть батьки при бажанні віддати свого першокласника у будь-яку іншу школу міста, Ірина Миронець дала категоричну відповідь: «Ні, і це без винятків. Відповідно до Закону України «Про освіту» і концепції так званої Нової української школи, з цього року початкова школа (1-4 класи) навчатиметься по своїх мікрорайонах. Це дасть змогу забезпечити право дітей якнайближчого навчання біля свого дому».

Що стосується старших класів, то, як зазначила завідуюча відділом, в управлінні освіти це питання поки ще вивчається. Хоча є пропозиція від міністерства, аби середня школа (з 5 по 9 класи) навчалася за спеціалізацією, відповідно школи будуть поділені за профілем.

Дітей-переселенців також розподілятимуть за місцем проживання, а от дітей з інших населених пунктів міські школи прийматимуть лише після того, як влаштують всіх броварських першачків.

«Дітей з інших населених пунктів ми зможемо взяти лише за наявності вільних місць у школах. Відповідно до законодавства до серпня загальноосвітні навчальні заклади повинні прийняти дітей зі свого мікрорайону, а вкінці серпня, знову ж таки, при наявності вільних місць, ми зможемо прийняти інших дітей, зокрема і з району», - додала Ірина Миронець.

shkolu

shkolu1

shkolu6

shkolu2

shkolu3

shkolu4

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40
П’ятниця, 27 листопада 2020, 15:51

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ