5 гривень замість 5,50: чи підуть перевізники назустріч?

Питання щодо остаточної вартості проїзду на міських маршрутах досі лишається відкритим.

На сьогоднішній нараді, яку провів міський голова Ігор Сапожко з перевізниками, які обслуговують міські маршрути, ця тема була №1 в порядку денному. Тарифи на перевезення хоч і були затверджені на засіданні виконавчого комітету, проте керівництво міста пропонує перевізникам залишити для школярів проїзд у розмірі 2 грн., а для дорослих замість 1,50 грн. підвищити тариф лише на 1 грн.

Не менш нагальна проблема, що піднімалася на зустрічі – це якість обслуговування: жахливий стан автобусів, хамське відношення водіїв, ненормований графік руху міського транспорту. Чи не кожен броварчанин на собі відчуває «якість» транспортного обслуговування. Дійсно, мешканці міста обурюються не так підвищенням тарифів, як нерозумінням того, за що вони платять.

Директор ТОВ «Автопас К» Володимир Білоконь зазначив, що 5,50 – це той тариф, який дасть підприємству вижити, але вже точно не дозволить придбати нові автобуси, це абсурд. Над іншими зауваженнями перевізники пообіцяли попрацювати.

Згадав міський голова і про неодноразові прикрі інциденти щодо перевезення школярів під час карантину.

«Люди скаржаться на неприйнятну поведінку водіїв до школярів. Як ви не можете зрозуміти, якщо у дітей карантин, це не означає, що вони не вчаться. У когось індивідуальні заняття, хтось відвідує курси з англійської мови. До того ж карантин це НЕ канікулярні дні, - наголосив Ігор Сапожко. – Дітей ви зобов’язані возити за домовленими тарифами постійно, окрім звісно прописаних канікулярних днів».

Вирішити питання стосовно тарифу і дійти якогось консенсусу з перевізниками влада  обяцяє за кілька днів. Натомість до суботи, 24 лютого, поки все лишається без змін – їздимо по 4 грн.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ