БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Тариф за проїзд по місту підвищено

20 лютого на черговому засіданні виконавчого комітету затверджено рішення, до якого вже протягом деякого часу готували пасажирів міського громадського транспорту.

Вже зовсім скоро за одну поїздку Броварами доведеться заплатити на півтори гривні дорожче, аніж зараз. Відтепер тариф становить 5 грн. 50 коп.

Рішення прийнято у зв’язку зі зверненнями перевізників, які здійснюють діяльність на міських маршрутах №№ 2,3,5,9 та 10. Керівники автотранспортних підприємств апелюють в основному до значного збільшення вартості паливно-мастильних матеріалів.

«Що стосується дати введення в дію даного тарифу, то на завтра заплановано зустріч з перевізниками, де ми будемо просити ввести нову вартість проїзду з суботи, 24 лютого. До суботи перевізники мають проінформувати пасажирів про збільшення вартості проїзду шляхом розміщення оголошень у автотранспортних засобах », - каже начальник управління економіки Микола Загуменний.

Також на цій нараді буде вирішуватися питання щодо вартості проїзду школярів, яка до сьогодні становить 2 грн. по місту. Микола Загуменний повідомив, що влада має намір запропонувати перевізникам перевозити дітей за 2 грн. 50 коп.

 Яке ж рішення буде прийнято в результаті запланованої зустрічі дізнаєтеся вже завтра.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ