БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

У новому році нова освіта: у Броварах на колегії департаменту освіти обговорили напрями роботи у 2018 році

15 лютого, у ошатній залі Броварського палацу творчості дітей та юнацтва освітяни області провели розширену колегію департаменту освіти і науки КОДА.

Під час засідання педагоги  підводили підсумки діяльності системи освіти Київщини у 2017 році, а також розглянули стратегічні напрями роботи у 2018му.

На зібранні були присутні керівники відділів та управлінь освіти, директори закладів професійно-технічної та вищої освіти Київської області, а також заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер та Броварський міський голова  Ігор Сапожко.

Про підсумки діяльності освітян області проінформувала директор департаменту освіти і науки КОДА Віра Рогова. У своїй доповіді вона наголосила на дійсно хороших показниках роботи закладів освіти у 2017 році, а також розповіла про перспективні зміни, які очікують на всю систему освіти у 2018 році.

«Хочу в першу чергу подякувати за ту велику роботу і співпрацю, яка була протягом 2017 року. Коли ми в департаменті готувалися до колегії, ми були дійсно приємно вражені результатами, які майже по всіх показниках є надзвичайно високими, - зауважила Віра Рогова. - У 2018 році набув чинності новий Закон України «Про освіту» і всі ми знаємо, що вже з 1 вересня наші діти будуть навчатися за принципами концепції Нової української школи, яка передбачає перезавантаження всієї шкільної програми. Це, зокрема, запровадження 12-річного навчання, здобуття профільних знань у старших класах, розвиток інклюзивної освіти, тощо. Тож наше завдання, завдання сучасної освіти – навчитись формувати самодостатню, гармонійну і високоморальну особистість, свідомого громадянината конкурентоспроможного фахівця».

У свою чергу заступник голови Київської ОДА В’ячеслав Кучер зазначив, що наразі освітянська галузь Київщини є лідером серед інших регіонів України і займає перше місце по багатьох показниках: «Я впевнений, що та планка, яку ми поставили, жодним чином не повинна падати, а йти тільки вгору. Хочу вас запевнити, що світа для нас завжди в пріоритеті. Тому всі ваші ініціативи будуть підтримані».

На колегії також розглядалися питання стосовно розвитку системи освіти об’єднаної територіальної громади, автономії закладів освіти, практичні аспекти впровадження нового закону «Про освіту» в модель освітнього процесу, реформування системи освіти у м. Бучі. Під час засідання колегії зі своєю доповіддю на тему «Броварське навчально-виховне об’єднання – школа зростання успішної особистості» виступила й директор БНВО Ірина Ткачук.

Як зазначив у своєму вітальному слові мер Броварів Ігор Сапожко, освіта – це майбутнє нашої держави і це те, що дійсно потрібно розвивати: «Щорічно бюджет міста Бровари витрачає на галузь освіти близько 400 млн. грн., а це фактично 40 % усього бюджету. І я вважаю, що нам дійсно потрібно робити усе для того, аби розширювати розвиток і можливості нашої освіти, адже це наше майбутнє».

Після засідання особливо приємним моментом стала вітальна програма, котру для учасників колегії підготували дитячі художні колективи ПТДЮ. 

oskol1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ