БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Петицію щодо третьої зміни підтримано одноголосно

Електронну петицію щодо створення додаткової третьої зміни у відділенні гемодіалізу Броварської центральної районної лікарні було одноголосно підтримано членами виконкому під час чергового засідання.

«Петицію було створено 14 листопада 2017 року, голосування розпочато 16.11.2017. Хоча до закінчення голосування ще є майже два тижні, адже закінчення терміну 24.02.2017, дана петиція вже набрала 260 голосів з 250 необхідних, тому вже сьогодні питання виноситься на розгляд виконавчого комітету», - каже начальник відділу роботи із зверненнями громадян Тетяна Коморна.

Автор петиції Вікторія Загородня у описі зазначила, що  центр гемодіалізу БЦРЛ працює у 2 зміни, у той час, як у Київській обласній лікарні хворі мають можливість приймати життєво-необхідні процедури у 4 зміни. Зважаючи на велику кількість пацієнтів, які потребують проходження процедури гемодіалізу та надзвичайну важливість процедури навіть не для здоров’я, а для життя людини, пані Вікторія наполягає на відкритті третьої, додаткової зміни у центрі гемодіалізу.

«Я повністю підтримую дану петицію і пропоную доручити керівництву БЦРЛ у тижневий термін розробити кошторис на необхідне обладнання та розхідні матеріали і подати безпосередньо до фінансового управління. Начальнику фінуправління в свою чергу у найкоротші терміни підготувати проект рішення для розгляду даного питання на сесії міської ради», - зазначив міський голова Ігор Сапожко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ