БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Карантин буде продовжено

Під час оперативної наради першим питанням було розглянуто епідеміологічну ситуацію у місті.

Представники і відділу лабораторних досліджень, і головні лікарі центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги відзначили швидкі темпи у бік збільшення рівню захворюваності на ГРВІ.

«За минулий тиждень значно збільшилося викликів «швидкої допомоги», на 318 випадків більше зареєстровано ГРВІ, ніж минулого тижня. Діагностовано 4 пневмонії, з них 1 дитина, яка відправлена на стацлікування. Вже зафіксовано перші випадки грипу у місті», - каже головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов.

Зважаючи на нестабільний температурний режим та погодні умови, лікарі в один голос наполягають на продовженні вимушених канікул для дітей.

«Ми починаємо готувати розпорядження про продовження карантинних заходів у школах міста  до п’ятниці, 16 лютого включно. Директори шкіл будуть повідомлені відразу після підписання розпорядження міським головою. Садочки працюють по звичному робочому графіку, але з посиленими  заходами по дезінфекції», - каже начальник управління освіти та науки Оксана Мельник.

Окрім того, головуючий на оперативній нараді заступник міського голови Григорій Голубовський, надав доручення переглянути графік проведення масових заходів, які планувалися  у закритих приміщеннях.

«Я звертаюся до відділу культури та відділу спорту. Ретельно перегляньте свої заплановані заходи, особливо з залученням дітей. Головне – не допустити розповсюдження захворюваності по місту», - наголосив Григорій Голубовський.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ