БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

До шлюбу – хоч опівночі

День святого Валентина – свято, яке викликає чимало протиріч, однак з року в рік «валентинок» у цей день розпродується все більше, квіткові магазини переживають справжній «бум», а міські вулиці розквітають щасливими дівочими посмішками та яскравими повітряними кульками у формі сердечок.

Особливий подарунок закоханим цьогоріч 14 лютого готує місцевий «дім, де поєднуються  серця» - Броварський РАЦС.

«За ініціативи міністерства юстиції вперше проводиться акція «Кохання поза часом». Суть полягає в тому, що РАЦС буде працювати до 24.00 14 лютого і можна буде зареєструвати шлюб навіть у вечірній час чи за декілька хвилин до опівночі», - каже начальник Броварського РАЦСу Лідія Мальченко.

Однак, тих, хто спонтанно вирішить одружитися, посидівши десь у кав’ярні чи після запальної вечірки у нічному клубі, мусимо попередити – заява на реєстрацію шлюбу у «позаурочний» час має бути подана заздалегідь, а не в цей же день.

«На 14 лютого ми вже маємо дві заплановані реєстрації о 14 та 15 годині, а також одна пара подала заяву на вечірнє одруження. Молодята поки що визначаються з часом, орієнтовно це буде о 21 чи 22 годині», - каже Лідія  Мальченко.

Співробітники РАЦСу зовсім не проти попрацювати понаднормово, адже така нагода випадає тільки раз на рік, а романтичний статус цього дня тільки додає урочистості вечірньому одруженню.

Подібна акція проводиться по усій Україні, на Київщині ж змагатимуться за найкращу церемонію РАЦСи Броварів, Білої Церкви та Борисполя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ