БРОВАРИ +2
НБУ USD 28.17

Професіографічна екскурсія у світ мужності та самопожертви

Пожежник-рятувальник...

Напевно, не існує більш небезпечної, відповідальної та важливої професії, ніж професія рятувальника - у будь-який час дня і ночі потрібно відправитися туди, де є загроза та небезпека і часто, ризикуючи своїм життям, зробити все, щоб звільнити людину з біди.  Прийнято вважати, що ця професія суто чоловіча, але в ролі інспекторів або психологів у цій службі можуть знайти себе і жінки.

31 січня, в рамках профорієнтаційної роботи серед молоді Броварський міськрайонний центр зайнятості спільно з 5-м державним пожежно-рятувальний загоном ГУ ДСНС України у Київський області провели професіографічну екскурсію. Цікавий та пізнавальний захід відвідало 70 учнів старших класів загальноосвітніх шкіл міста та Броварського району у супроводі вчителів, а також представники спеціалізованих навчальних закладів міста Львів і Харків.

Присутні отримали інформацію про актуальні на ринку праці спеціальності, які впроваджені на даному підприємств – вимоги роботодавця до працівника кожної професії, характеристика умов праці, перспективи кар’єрного зростання, можливості  проходження на підприємстві виробничої практики. Також, учні виконували елементарні практичні виробничі операції під керівництвом досвідченого фахівця.

Представники спеціалізованих навчальних закладів міста Львів і Харків зі свого боку провели відео презентації своїх закладів та ознайомили з факультетами та спеціальностями,  умови навчання та вступу, вартістю навчання.

Учні, які відвідали екскурсію, отримали цікаві та професійні відповіді на усі запитання.                                            

fireDSC00425

DSC00430fire

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ