БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

«Дев’ятку» погодили, а «двійка» не пройшла

Як і було анонсовано раніше, під час чергового засідання виконкому 30 січня розглянуто питання щодо внесення змін в роботу міських автобусних маршрутів № 9 та №2.

Відтепер «дев’ятку» обслуговуватиме ТОВ «Автопас-К». збільшено і кількість транспортних засобів на маршруті: не три, як до цього, а чотири автобуси рухатимутся наступним чином:

Вул.Металургів ( Меблева фабрика) – Залізничний вокзал (вул. Бандери Степана) – вул.Петлюри Симона – вул.Київська – вул.Короленка – вул.Лагунової Марії – вул.Гагаріна – вул.Героїв Небесної Сотні – вул.Грушевського – вул.Ярослава  Мудрого (розворот в районі пл. Шевченка) – вул.Київська – вул.Шевченка – ЦРЛ (Нова поліклініка)

Та у зворотному напрямку.

Звертаємо  увагу пасажирів – тимчасово автобуси №9 будуть доїжджати до зупинки «Прокуратура» по вул. Київська та здійснювати розворот, щоб рухатись по Ярослава Мудрого.

І якщо з «дев’яткою» практично ніяких питань не виникло, то пропозиція щодо тимчасового дозволу автобусам маршруту №2 не довозити пасажирів до зупинки «Газонаповнювальний пункт», що є наступним після зупинки ЦРЛ (Поліклініка), викликала дискусію.

«До мене неодноразово зверталися мешканці міста, в тому числі від імені дітей, які проживають у СОС- містечку, і змушені після школи  у негоду йти через ліс, аби дістатися свого дитячого закладу. Тому я категорично не погоджуюся з рішенням дозволити автотранспорту не доїжджати до зупинки «Газонаповнювальний пункт». Пропоную зняти цей пункт до вивчення», - наполіг міський голова Ігор Сапожко.

Пропозицію міського голови підтримали усі члени виконкому, тому маршрут №2 і надалі має довозити пасажирів до зупинки громадського транспорту «Газонаповнювальний пункт».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 30 березня 2021, 15:21
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ