БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

«Дев`ятка» змінила перевізника

Громадський транспорт, графік руху, маршрути, технічний стан автобусів, що обслуговують броварчан – питання, які постійно «на слуху», обговорюються і в соцмережах, і на зупинках, коли люди подовгу чекають того ж-таки автобусу.

Останнім часом особливо багато нарікань було на зміну маршруту руху міського автобусу №9. Зміни в дорожній розмітці та заборона лівого повороту на вул. Гоголя з Київської автоматично «відрізали» район вул. Грушевського від зв’язку з містом. Доїхати від, наприклад, трикотажної фабрики до Палацу дитячої та юнацької творчості на Грушевського, просто нічим. Чимало претензій викликав як маршрут, так і графік руху «дев’ятки».

Однак, під час оперативної наради 29 січня начальник відділу економіки Микола Загуменний повідомив, що на черговому засіданні виконкому буде затверджено новий графік руху та маршрут міського автобусу №9.

«Нещодавно звернулося підприємство «Автосоюз» стосовно розірвання договору на здійснення перевезень на міському маршруті №9. Лист було розглянуто на засіданні відповідної комісії з питань безпеки руху, ми проаналізували ситуацію. Ми почали вести  перемовини з нашими перевізниками і адміністрація підприємства «Автопас-К» згодилося на здійснення пасажирських перевезень по маршруту №9», - каже Микола Загуменний.

Вже 30 січня на виконкомі буде розглянуто це рішення, після затвердження схему руху обіцяють оприлюднити на офіційному сайті міськради, але вже сьогодні новий перевізник у тестовому режимі працює на маршруті.

«На  сьогодні відомо про те, що відтепер на маршруті №9 працюватиме не 3, як раніше, а 4 автотранспортних засоби, що надасть можливість скоротити час очікування та значно покращити ситуацію з перевезеннями», - запевняє Микола Загуменний. 

Коментарі   

0 # Островская Татьяна 30.01.2018, 11:13
В связи с тем,что автобусы маршрута №9 ездят очень редко необходимо,чтоб они ездили строго по расписанию.При этом расписание должно быть на ВСЕХ остановках.Только при таком подходе можно будет поверить,что власть делает это не для "галочки",а для броварчан...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ