БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

У Броварах контролюватимуть розміщення атракціонів

Хоча на вулиці ще зима, міська влада вже почала готуватися до весняно-літнього сезону. Мова йде про створення комісії з питань розміщення атракціонів сезонного напрямку на територіях парків, скверів та інших зонах рекреації у Броварах.

Як зазначено у рішенні виконавчого комітету, основною метою комісії стане саме впорядкування, розміщення та діяльність атракціонів та інших об’єктів сезонного напрямку, як-от яток з продажу прохолоджувальних напоїв, морозива, солодкої вати, поп-корну, чаю та кави, а також покращення якості обслуговування населення.

Варто зазначити, що така комісія створена вперше, хоча в її доцільності годі й сумніватися. Щороку навколо теми сезонних розваг точаться суперечки, які іноді переростають в справжні конфлікти. Одні за те, щоб розважальні об’єкти були у спеціально визначених місцях, а не розкидані по всьому місту, на очах у дітей, іншим, наприклад, власникам даної підприємницької діяльності, це як мінімум економічно не вигідно, а третім взагалі байдуже. Тож для того, аби в майбутньому таких конфліктів уникнути, й була створена комісія, котра контролюватиме дану сферу діяльності.

Очолив дану комісію заступник міського голови з економічних питань Олександр Резнік, а до складу увійшли керівники та спеціалісти профільних відділів - начальник управління економіки, головний спеціаліст з питань безпеки праці та безпечної життєдіяльності населення, в.о. начальника спеціального відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста та директор КП «Бровари-Благоустрій».

Визначати ймовірні місця для розміщення атракціонів покладено на директора КП «Бровари-Благоустрій», як на балансоутримувача парків та скверів нашого міста. Рішення про погодження на розміщення атракціонів та об’єктів торгівлі прийматимуть комісійно на основі схеми визначених місць, наданої КП «Бровари-Благоустрій». Також члени комісії розглядатимуть звернення суб’єктів господарювання щодо розміщення та документацію, додану до звернення.

Комісія збиратиметься на засідання по мірі необхідності та за наявності заяв від підприємців.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ