БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Від старого до нового: «Різдяні дзвони-2018»

Традиційно яскраву крапку новорічно-різдвяних заходів ставлять вихованці та педагоги Палацу дитячої та юнацької творчості, які ось уже дев’ятий рік поспіль проводять великий святковий концерт «Різдвяні дзвони».

«Ця святкова програма для нас завжди хвилююча та особлива, адже «Різдвяні дзвони» - це не просто концерт, це своєрідний звіт за перше півріччя, наш подарунок глядачам, який педагогічний колектив та вихованці нашого закладу готують з великою любов’ю та старанністю», - каже директор Палацу ТДЮ Валентина Павлученко.

chrisbell4

З року в рік традиційне дійство отримує нове дихання, з’являються цікаві творчі знахідки, оновлюється програма, по-новому сприймаються з дитинства знайомі мелодії колядок та щедрівок.

«Наш колектив ПТДЮ – це симбіоз молодості та досвіду, де кожен має свою особливу роль. Я надзвичайно горда за результат і вдячна кожному педагогу, кожній дитині, які своєю натхненною працею створюють справжню мистецьку казку», - каже головний режисер дійства Ольга Микитюк.

Протягом двох годин своє неперевершене мистецтво дарували глядачам як уславлені, так і зовсім молоді колективи, створюючи яскраву та променисту  атмосферу чарівності новорічно-різдвяних святкувань.

Вдалий дует ведучих  Тетяни Котенко та Юрія Гуренка протягом усього концерту тримав глядачів «у тонусі», розважаючи жартами, яскраво представляючи кожен колектив, кожен номер концертної програми.

Неможливо не згадати кожен з колективів, які подарували яскраві емоції та прекрасний настрій кожному глядачеві.  Отож - Браво! – Народний вокальний  ансамбль «Калинка» - художній керівник Заслужений вчитель України Любов Шумовська, Народний хореографічний ансамбль «Галатея»  під керівництвом єдиного володаря медалі імені Павла Вірського у нашому регіоні Наталії Лисохмари, зразковий ансамбль спортивно-бального танцю «Елеріна» - художний керівник Ірина Бездушна, зразковий хореографічний ансамбль «Каприз», яким керує Світлана Маринич,  зразковий театр народної пісні «Слов`яночка» -  керівник Тетяна Мурзай, хореографічний колектив «Феєрія денс» - керівники Наталія та Діана Дудник, студія сольного співу «Браво» - керівник Валентин Глухенький, хореографічний ансамбль «Вікторія» - керівники Алла Третяк та Олександр Сушилін, ансамбль естрадного співу «SunRise» - керівник Володимир Пірожак, ансамбль народного танцю «Броварчаночка» під керівництвом Оксани Мінько.

Дзвінкі дитячі голоси, пластичні та запальні хореографічні номери, казкові декорації, потужні звук та світло, затишна зала та захоплені глядачі – все це і є «Різдвяні дзвони-2018». До речі, наступного року на броварчан чекає 10-й, ювілейний концерт. І немає жодного сумніву в тому, що це неперевершене дійство стане справжньою подією року. 

chrisbell

chrisbell1

chrisbell2

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ