БРОВАРИ -3
НБУ USD 27.71

Як Бровари борються зі снігом

Кращу картину, аніж падаючий сніг, взимку годі уявити. Але якщо для когось це круті фоточки в Instagram, то для інших, наприклад, комунальних служб, це зайві клопоти. Наскільки наше місто готове до таких різких змін погоди і як швидко виконують свою роботу комунальники перевіряв «ГР».

Варто відзначити, що снігопад сьогодні був досить великий, і станом на 13:00 сніговий покрив сягав вже близько 80 мм. Саме у зв’язку з цим КП «Бровари-Благоустрій» довелося задіяти усю наявну техніку, про що зазначив директор комунального підприємства Андрій Василенко:

- Через погіршення погодних умов ми змушені були мобілізувати усю техніку, а це солерозкидач та шість комбінованих дорожніх машин, так званих КДМ. Окрім того у нас працює один автопогрузчик, котрий завантажує сольову масу та пісок з сіллю, а також п’ять тракторів, що чистять пішохідні доріжки (парк «Перемоги», вулиці Гагаріна, Незалежності, Кірова та район Торгмашу).

Як зазначив Андрій Василенко, станом на 13:00 вже було використано близько 70 т піщано-сольової суміші, а також 14 т солі. Також директор КП «Бровари-Благоустрій» пообіцяв, що після обіду усі двірники разом з працівниками інших підрозділів, роботу яких через нестачу двірників буде тимчасово зупинено, займуться розчисткою зупинок. Також після обіду буде організована колона техніки у складі 5 одиниць: 4 машини зачищатиме сніг, а остання слідом засипатиме. Працювати будуть по тротуарах.

Радує картина і картина прибудинкових територій, принаймні у центрі міста. Це той момент, коли дійсно хочеться відмітити рівень роботи наших комунальних ЖЕКів.

Слід зауважити, що не менш невтішною ситуація для комунальників буде і 18 січня, адже, як обіцяють синоптики, на нас чекає сильний снігопад. Та, як запевнив Андрій Василенко, незважаючи на деякі труднощі, перейматися через це не варто, адже КП «Бровари-Благоустрій» у повній готовності:

- Як запевняють синоптики, завтра нас очікує великий снігопад, який почнеться зранку і йтиме цілу добу. Оскільки у нас не вистачає людей, котрі могли б прийти на зміну, ми дамо можливість нашим працівникам увечері відпочити, що, зокрема, особливо необхідно для водіїв, і вже зранку вони вийдуть на інтенсивні роботи і чергуватимуть цілу добу.

До того ж, не варто забувати, що у випадку сильних снігових заметів, на допомогу мають прийти великі підприємства міста, які мають спеціалізовану техніку. Тож будемо певні – зимові примхи не повинні зупинити ні на мить повноцінного ритму життя Броварів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ