БРОВАРИ -3
НБУ USD 27.71

Вторинна медицина Броварів потребує розвитку та підтримки

Близько 95 млн. грн. просять виділити на основні заходи Програми «Вторинної медичної допомоги населенню міста Бровари та відновлення матеріально-технічної бази БЦРЛ на  2018 рік» розробники даної програми.

«Заходи програми спрямовані на підвищення якості та своєчасності надання вторинної медичної допомоги у різноманітних структурних підрозділах центральної районної лікарні – консультативно-діагностичних центрах, відділеннях центру «Дитяча лікарня» та відділеннях самої БЦРЛ», - каже заступник головного лікаря БЦРЛ з економічних питань Тетяна Щербак.

Такої на перший погляд «космічної» суми повинно вистачити не тільки на оплату праці величезного колективу медичних працівників, але й на закупівлю необхідних медикаментів, лабораторні реактиви, рентгенівську плівку, вироби медичного призначення, послуги зубопротезування для учасників АТО. Для прикладу, тільки на закупівлю медикаментів на безкоштовне лікування хворих в перший день заплановано 10 млн. грн.

Окрім цього, статтями витрат передбачається оплата комунальних послуг та енергоносіїв, закупівля продуктів харчування, розхідних матеріалів, обладнання та інвентарю.

Досить вагомим є перелік запланованих ремонтних робіт, необхідність яких вже давно назріла. Зокрема у планах капітальні ремонти даху, адміністративного відділення, сходових майданчиків та третього і четвертого поверхів терапевтичного корпусу Дитячої лікарні по вул. Ярослава Мудрого, 47.

Не менш необхідними є й капремонти з заміною грузових лікарняних ліфтів в хірургічному, терапевтичному корпусі та пологовому будинку БЦРЛ.

Планують відремонтувати також теплові мережі та підйомник для подачі продуктів у харчоблоці по вул. Шевченка, 14.

На 7 млн. грн. панують придбати необхідне і вартісне медичне обладнання: 5 апаратів штучної вентиляції легенів, УЗІ експерт-класу, фіброгастроскоп, ендоскопічний інструмент, амніоскоп та інші прилади.

16 січня на черговому засіданні виконавчого комітету програму було схвалено, а ось чи все з запланованого буде «підтверджено» коштами, вирішать депутати під час чергової сесії міської ради.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ