БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

Нова Зоря засяяла над світом…

Різдво - найсвітліше християнське свято, свято, яке об’єднує у єдиному родинному колі близьких та друзів. Вже багато років поспіль саме у цей величний новорічно-різдвяний період у Броварах проводиться фестиваль Духовної творчості «Віфлиємська зірка», під час якого панує дійсно тепла родинна атмосфера.

«Фестиваль «Віфлиємська зірка» проводиться у нашому місті веже вп’яте. Ініціаторами, натхненниками та безпосередніми організаторами виступають члени громадського об’єднання «Духовність» за всебічного сприяння та підтримки міської влади, відділу культури та МКЦ. Мета фестивалю - сприяння духовному, культурному, патріотичному вихованню різних верств населення, зміцнення дружніх стосунків між релігійними громадами міста, пропаганда єдності на ґрунті духовного мистецтва», - розповідає начальник відділу культури Катерина Мелікова.

Заняття до душі знайшли собі цього дня не тільки дорослі, а й малеча. Саме для них волонтерами однієї з релігійних організацій було проведено цікавий майстер-клас на Різдвяну тематику.

vif2

«Ми вирізали та клеїли янголят і вертеп. Це такий будиночок, де народився  Ісус Христос. Мені сподобалося дуже, я вдома теж зроблю такі поробки і прикрашу ними ялинку», - каже мала Даринка, старанно вирізаючи з паперу різдвяну іграшку.

А тим часом у залі ставало все багатолюдніше. Послухати різдвяних пісень та разом помолитися за мир, добро та благополуччя у кожній родині та усій наші державі зібралося близько 400 броварчан.

Кожна добра справа повинна розпочинатися з молитви. Тож традиційно фестиваль духовної творчості було розпочато спільною молитвою, яку провели священники дев’яти православних конфесій, а продовжився фестиваль великою концертною програмою за участі вокальних колективів та виконавців, які представляли Парафію Покрови Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського патріархату - настоятель Михайло Лесюк, Першу Броварську Церкву Євангельських християн баптистів - пастор Анатолій Лепак, Християнську Євангельську церкву «Переможний голос Божий» - пастор Валентина Бабійчук, Парафію Святої Варвари - настоятель отець Роман Глотов, Церкву «Спасіння» - пастор Рамін Квеквескірі, Церкву «Благодать» Євангельських християн баптистів, пастор - Борис Медяник, Українську греко-католицьку церкву Трьохсвятительської парафії - настоятель отець Олег Панчиняк, Релігійної Громади Євангельских Християн «Хвала і поклоніння» - пастор Борис Афонін та Парафію Святих Апостолів Петра і Павла Української православної церкви.

vif1

Особливу атмосферу, святковий та урочистий настрій, який створили учасники фестивалю, кожен з присутніх приніс у свої оселі, тим самим продовжуючи прекрасну традицію розповсюдження добра та миру у людських душах.

vif

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ