БРОВАРИ 0
НБУ USD 28.15

У міському клубі провели благодійну акцію до Дня Святого Миколая

День Святого Миколая вже «на порозі». І зрозуміло, що особливо очікуваним цей день є для дітей, адже він означає отримання подарунків і солодощів. Таке неймовірне свято 18 грудня Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував і для діток із соціально-незахищених сімей.

Цьогоріч на них чекала цікава театралізована вистава про Різдво, конкурси і вікторина, а також багато солодощів та подарунки від Миколайчика, який також не пройшов повз і завітав до дітей у гості.

«Таку благодійну акцію для діток ми проводимо вже не один рік поспіль. У цьому році ми запросили близько 40 дітей різної вікової категорії, які прийшли зі своїми мамами і бабусями подивитися на виставу і отримати спеціально підготовлені для них подарунки», – говорить Аліна Ярмоленко, керівник центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Від лялькового театру діти були у захваті. Усі дружно брали участь у конкурсах, відповідали на питання і танцювали, за ще – отримали невеличкі презенти. А найкращим підтвердженням вдалого заходу стали дитячі усмішки.

mksos1

mksos3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ