БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Віфлеємський вогонь миру прибув у Бровари

Естафета доправлення Вифлеєємського  Вогоня  Миру— міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Акція була започаткована 1988 року Австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок— донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, котрі святкують Різдво поза домом— у лікарнях, сиротинцях тощо. Того ж року ініціатива була підхоплена скаутами Відня, а основним ініціатором виступив скаутський провідник Бертль Ґрюнвальд. До Європи Вогонь з Вифлеєма привозять літаком у спеціальному контейнері австрійські скаути, а вже від Відня він мандрує з рук у руки, так званою «скаутською естафетою», цілою Європою. Від Австрії, через Словаччину та Польщу, у середині грудня, Вогонь потрапляє і в Україну, де ним опікується найбільша скаутська організація України — Пласт.

Напередодні Дня святого Миколая, 18 грудня, саме представники місцевого осередку Пласту доставили Віфлеємський вогонь у міську раду та передали символічний світоч з найщирішими побажаннями миру, добра та благополуччя міському голові, а в його особі – кожній броварській родині.

«Ми з щирістю передаємо Символічний вогонь броварській громаді з побажаннями віри, добра та любові, які пануватимуть у кожному серці, у кожному домі, у кожній родині нашого чудового міста. Прийміть цей вогонь, несіть його у свої оселі і нехай різдвяний настрій оселиться у ваших домівках не тільки у цей період новорічно-різдвяних святкувань, але й на цілий рік», - побажали «пластуни», передаючи священний вогонь.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ