БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.01

У Броварах обрали нових керівників ДНЗ «Перлинка» та «Оленка»

14 грудня, відбулося засідання конкурсної комісії щодо відбору кандидатур на заміщення вакантних посад завідувачів дошкільних навчальних закладів «Оленка» та «Перлинка». Як виявилося, це справа дійсно не з легких. Особливо, коли усвідомлюєш, наскільки дана посада є відповідальною, а претенденти - різні між собою.

Основними вимогами до кандидатів були наявність вищої педагогічної освіти на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи, який повинен бути не менше трьох років, а також високі моральні якості.

Засідання проходило у кілька етапів. Спочатку претендент представлявся і презентував членам комісії своє бачення концепції розвитку дошкільного навчального закладу. Потім кожен повинен був відповісти на поставлені, часто каверзні запитання, після чого розпочиналося таємне голосування.

sadv

Не виникло ніяких питань з ДНЗ «Перлинка», оскільки претендент був лише один, до того ж дійсно достойна кандидатура - Катерина Миколаївна Ходос. Її одноголосно підтримали як усі члени комісії, так і колектив «Перлинки», у якому Катерина Ходос протягом півтора місяця була в. о. завідувачки закладу.

«Перший конкурс на посаду керівника закладу дошкільної освіти «Перлинка» пройшов надзвичайно цікаво. Хоча і був один претендент, але це відповідальний педагог, це людина, яка повністю живе садочком. Вона сучасна, креативна, достойно відповіла на усі запитання. До того ж напрямок, у якому вона хоче розвивати заклад - STREAM освіта - це дійсно високий рівень, і в цьому сенсі вона перша, - зауважила голова комісії Ірина Туник. - Я впевнена в ній. Я бачила її розвиток. На сьогодні вона вже справжній керівник і я знаю, що у неї все вдасться».

Що стосується ДНЗ «Оленка», то тут дійсно був конкурс. На посаду завідуючої претендували аж 3 особи: Лариса Олександрівна Крупа, Наталія Володимирівна Газюкіна та Валентина Миколаївна Шевченко. Вибір дався нелегко, адже обговорення комісії тривало досить довгий час. Тим не менше рішення було прийнято одноголосно і свою абсолютну перемогу отримала Валентина Шевченко, з чим ми її і вітаємо.

«Щодо «Оленки», то конкурс був дійсно не такий легкий, адже усі претенденти досить різні. Тим не менше саме у Валентини Миколаївни Шевченко ми побачили якості, котрі повинен мати сучасний керівник. У неї високі організаторські здібності. До того ж вона вимоглива. Тобто сама буде дисциплінованою і вимагатиме цього від своїх колег, - зазначила Ірина Туник. - Можливо у неї не все спочатку буде вдаватися, адже попереду дійсно довгий шлях. За новим законом новопризначений керівник обов’язково обирається на 2 роки і якщо вона встигне показати себе на рівні, це буде дуже добре. І ми сподіваємося, що «Оленка» теж звучатиме по всій Україні своїми напрацюваннями і своїми надбаннями».

Тож вітаємо нових керівників «Перлинки» та «Оленки» і бажаємо їм якомога краще реалізувати себе і свої ідеї на новій посаді.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ