БРОВАРИ +3
НБУ USD 28.26

«Свято наближається, свято наближається…»

Коли на вулиці кучугури снігу, а все навкруги нагадує тобі про наближення нового року, мимоволі хочеться потрапити у якусь казку. І не важливо, 8 тобі чи 76. Саме у цей час усе навколо пронизано чимось таким…, що ти дійсно починаєш вірити у чудеса. І це неймовірні відчуття!

Частинку такої казки для наших броварчан цього року спробують подарувати і організатори «Марафону новорічних свят» від компанії  «БравоKids». Вперше у Броварах святкування триватиме 21 день безперервно - від 19 грудня по 8 січня включно. Нові локації, неймовірна програма та купа розваг. Такого ми  дійсно ще не бачили.

«Ідею зробити такий масштабний проект нам подав наш міський голова Ігор Васильович. Він запропонував зробити у цьому році таку програму, аби містяни могли дійсно грандіозно відсвяткувати новорічні свята, - зізнається засновник дитячого фестивалю «БравоKids» Ольга Кунцевська. - Відповідно до поставленого завдання ми розробили концепцію і у цьому році Бровари дійсно святкуватимуть по-новому. Хочеться також зауважити, що для організації і проведення такого масштабного дійства задіяна надзвичайно велика кількість людей».

Все буде відбуватися на новій локації: замість усім звичного Майдану Свободи цього разу сцену встановлять під аркою, біля входу в парк Перемоги. Праворуч від сцени буде встановлено великий екран, на якому щодня транслюватимуть виступи діток з різних позашкільних дитячих закладів нашого міста. Під час транслювання на сцені обов’язково буде знаходитись ведучий, який коментуватиме все, що відбувається на екрані. Також організатори планують запрошувати викладачів, які розповідатимуть про свої колективи щось цікаве, відповідатимуть на питання. Така щоденна програма триватиме з 17:00 до 20:00.

Окрім цього, організатори Марафону планують зробити невеликий екскурс і по броварським підприємствам.

«Ми долучили до заходу і наші броварські підприємства. По-перше, ми хочемо, щоб люди знали, що у нас взагалі у місті є, адже нам є чим пишатися насправді. А по-друге, це як можливість знайти собі роботу», - додала Ольга Кунцевська.

Оскільки захід новорічний, окрім відеоролика підприємства отримали також завдання презентувати від себе ялинку. Якою саме вона буде, залежить від фантазії, головне, щоб вона представляла те чи інше підприємство. Усі ялинки планується розмістити прямо на головній сцені, як своєрідну декорацію.

Друга локація – «Різдвяне містечко», яка заходитиметься на площі між адмінбудівлею та живою ялинкою. Саме тут передбачено проведення двох програм: перша – програма для діток, яка триватиме за участю аніматорів щодня, з 11:00 до 12:00 і друга – вечірня програма, яка передбачає залучення в інтерактив не лише дітей, а й дорослих і триватиме з 16:00 до 19:00.

Ну і звісно, як же без фуд-корту. Його планують встановити на алеї, вздовж Укртелекому. Варто зауважити, що особливістю цьогорічного фуд-корту буде те, що працюватимуть на ньому артисти-аніматори, які будуть одягнені у добре знайомих нам Солоху, Вакулу і Оксану. Це все для того, аби стоячи у довжелезні черзі за глінтвейном ми забували про те, що стоїмо… у довжелезній черзі за глінтвейном!

Уся ця новорічна краса буде поєднана святковою новорічною ілюмінацією. Якою саме – організатори не зізнаються, але обіцяють, що це буде справді щось неймовірне.

Увага! Шановні мешканці Броварів, ви маєте змогу долучитися до святкового проекту «Марафон новорічних свят». Кожна сім’я може виготовити ялинку і долучитися до участі в грандіозній «Алеї новорічних ялинок». Також ви можете записати якесь веселе і креативне новорічне привітання своїй родині, колегам, місту, і якщо «цензура» дозволить, його обов’язково прокрутять на головному екрані міста.

Тож, веселих свят і зовсім скоро зустрінемось на новорічному марафоні!

ng

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ