БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

Фестиваль-конкурс «З Україною в серці»: визначені переможці

6 грудня у нашій державі традиційно відзначали День Збройних сил України. З нагоди свята у Броварах вперше провели дитячо-юнацький фестиваль-конкурс патріотичної творчості «З Україною в серці».

«Такий фестиваль ми провели вперше. А оскільки це така своєрідна проба пера, участь у ньому поки що брали лише броварські колективи», - зазначила Наталія Багмут, голова ГО «Броварська мистецька агенція».

bag

Учасники фестивалю боролися за першість у 5 представлених номінаціях: хореографічне мистецтво, вокал, інструментальна музика, оригінальний жанр та читці. Ключовим критерієм оцінювання стала не лише висока професійна майстерність учасника, а й тематика – вона повинна була бути патріотичною.

«Фестиваль-конкурс – це не обов’язково 1, 2, 3 місце, фестиваль - це в першу чергу свято патріотичної творчості, але все ж кращих ми хотіли відзначити. Ключовий момент оцінювання значною мірою залежав від репертуару. Він мав пробрати кожну людину до самого серця своїм величезним патріотичним духом до України. Адже ми сьогодні виховуємо наше молоде мистецьке покоління з великою любов’ю до нашої землі», - додала Наталія Багмут.

Так, за результатами конкурсу Гран-прі отримали:

- Даніїл Капітанець, учень 4 класу (вокал);

- Діана Фролова, учениця 6 класу (фортепіано);

- Катерина Федченко, солістка вокально-естрадного колективу "Успіх";

- Зразковий хореографічний колектив "Феєрія";

- Дитячо-спортивний клуб "Юта".

Переможцям вручили символічні статуетки, а усім учасникам – грамоти за участь.

Слід зазначити, що на свято були запрошені також і військовослужбовці Збройних сил України, військові частини яких  базуються на території Броварів і Броварського району. По великому рахунку це свято саме для них, для людей, які захищають нашу країну і стоять на сторожі цілісності і незалежності наших кордонів. Слава Україні!

bag4

bag2

bag3

 

Коментарі   

0 # Annetize 14.12.2017, 15:38
Шановна редакція, будь-ласка, додайте до цього тексту додаткову інформацію - - Катерина Федченко, солістка вокально-естрадного колективу "Успіх" БЗОШ І-ІІІ ст. №9;
Це дуже важливо!
Дякую!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ