БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Жертовність, допомога, взаєморозуміння як спосіб життя: у Броварах привітали волонтерів

Щорічно 5 грудня починаючи з 1985 року відзначається Міжнародний день волонтера.

Волонтерський рух у світі виник у 1859 році, в Україні ж волонтерство з’явилося на початку 90-х років минулого століття, а офіційно як вид діяльності його було визнано 10 грудня 2003 року затвердженням «Положення про волонтерську діяльність у сфері надання соціальних послуг».

Особливого значення волонтерство набуло з початком військових дій в зоні проведення АТО на Сході України. Тоді волонтери стали чи не найважливішою та найактивнішою ланкою, що пов’язувала передову з мирними територіями. Техніку, запчастини та обмундирування, ліки, продукти харчування та найнеобхідніші предмети особистої гігієни – все це доставляли у найнебезпечніші райони саме волонтери. Вони передавали захисникам вітання від рідних, дитячі малюнки та милі серцю поробки, вони підтримували не тільки матеріальними речами, але й надихали надією у найважчі хвилини.

vol1

До речі, згідно зі статистичними даними, оприлюдненими ООН, у світі налічується понад 140 мільйонів волонтерів. До їх числа входять і люди, які живуть з нами поряд, так само виконують свої професійні обов’язки, виховують дітей, піклуються про свої сім'ї. Але водночас знаходять можливості, час та сили для того, щоб допомагати іншим, ближнім і далеким людям, яких у більшості випадків ніколи не бачили особисто.

5 грудня у залі засідань виконкому відбулася надзвичайно зворушлива подія. Сьогоднішнє нагородження з нагоди Міжнародного дня волонтера, було як ніколи теплим, сповненим усмішок та дружніх емоцій. Нагороди – подяки, грамоти, цінні подарунки та почесні відзнаки від міського голови, Броварської міської ради та її виконавчого комітету, районної ради та громадських організацій отримали лідери волонтерського руху Броварщини – як окремі особистості, так і цілі колективи, приватні підприємці та активісти, керівники великих підприємств та звичайні броварчани, які своєю діяльністю підтримували і продовжують підтримувати наших захисників в зоні АТО.

vol2

Волонтер – це покликання, це спосіб життя… Сьогодні кожен з цих людей сприяє перемозі України, не чекаючи за це нагороди. Редакція «Громадського Ревізора» приєднується до щирих вітань та найкращих побажань волонтерам Броварщини. Зичимо кожному з вас здоров’я, наснаги, сімейного затишку та усім нам – спокою, стабільності та мирного неба. 

vol3

vol4jpg

vol5

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ