БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Мрії здійснюються, головне – віра у себе

Заповнена глядацька зала, 30 неймовірно талановитих дітей та гучні оплески під не менш гучне «Молодці!» – саме так у п’ятницю, 1 грудня, у Броварах пройшов традиційний Фестиваль дитячої творчості «Повір у себе», організатором якого є Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Фестиваль проводиться вже в 21-ше і кожного разу це щось неповторне, щось надзвичайно емоційне і душевне.

povsebe7

«Щороку ми намагаємося на початку грудня провести цей захід для наших діток, закупити цікаві подарунки, які відповідають їх захопленням. І, звісно, організовуємо концертну програму, яка щороку виходить надзвичайно душевною і щирою, - зазначила Аліна Ярмоленко, директор центру соціальних служб. – Ми намагаємося довести нашим батькам, нашим вчителям, що незважаючи на труднощі, які спіткали їх сім’ї, успіху можна досягти. Хочеться пропагувати жагу до життя, ідею боротьби за свою мрію. Ну і в кінці-кінців хочеться просто висловити слова підтримки тим сім’ям, які виховують таких діток, адже це дійсно складно».

Визначте мету та впевнено досягайте її

Концертна програма проходила у МКЦ «Прометей». Глядачів було настільки багато, що декому (зокрема й нашим журналістам) не вистачило місць, хоча, чесно кажучи, це зовсім не вплинуло на враження. Такі заходи дають зрозуміти, скільки насправді у нас талановитих і неймовірно сильних духом людей.

Першим на сцену запросили чоловіка, котрий своїм прикладом доводить, що насправді значить ця «віра у себе», чоловіка, котрий досяг неймовірних висот не в одному виді спорту, незважаючи на свою фізичну ваду - голову Громадської організації незрячих людей Василя Закревського: «Я в спорті вже давно і хочу сказати, що потрібно діяти, потрібно ставити цілі і досягати їх, незважаючи ні на що. Кожній людині дається всього лише 24 години на добу і я бажаю, щоб кожен використовував ці 24 години тільки на позитив і на досягнення поставлених завдань».

povsebe2

Після такого емоційного виступу розпочалася концертна програма і першою на сцену вийшла талановита броварчанка, переможниця безлічі Всеукраїнських та Міжнародних пісенних конкурсів Наталія Повстяна. А далі… вірш за віршем, танок за танком, пісня за піснею. Окрім номерів професійних хореографічних броварських колективів, особливо чуттєвими були запальний танок вихованців та батьків Навчально-реабілітаційного центру «Мозаїка» з композицією «Мішка Гаммі» та виступи вихованців Броварського міського центру реабілітації для дітей-інвалідів: вірші, пісні, гуморески. Ці обдаровані діти, окрім очевидних талантів, мають ще й неймовірну енергетику. Після кожного виступу у залі не переставали звучати оплески і вони були цілком заслуженими. Це було їх свято, це був їх день, день, коли можна показати усьому світу – я сильний, я можу!

povsebe5

povsebe8

povsebe9

А яке ж свято без подарунків! Цю почесну місію - вручити діткам презенти - виконала голова Броварської міської організації Товариства Червоного Хреста України Лідія Драпей: «Любі наші діти, шановні батьки, я вам щиро-щиро вдячна за такий чудовий концерт. І сьогодні від нашої організації  я хочу вручити вам подарунки.»

povsebe3

Звісно, що окрім таланту, на особливу повагу заслуговує неоціненна робота педагогів, котрі готували діток до цього фестивалю, ставили номери, про що зі словами вдячності зазначила одна з вихованок Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. На цьому свято добігло свого завершення, але, впевнена, спогади про нього залишаться ще надовго. Ось лиш декілька висловлювань.

Валентина Шовкун, працівник Центру реабілітації: «У мене завжди хороші враження після «Повір у себе». Це завжди підносить наших діток на вищий рівень. Вони показують свої таланти, показують який глибокий внутрішній світ має кожен з них. Для них це важливо».

Броварчанка Світлана Вознюк: «На цьому фестивалі ми не вперше. Років 12 вже певно. І з них років 8 беремо безпосередню участь. Мій син випускник Центру реабілітації і зараз навчається в 6-й школі. Враження неймовірні. Діти дуже гарно підготувалися. Нам страшенно все сподобалося. Дякуємо організаторам за таку можливість».

Вікторія Закревська, педагог: «Я 10 років працюю в Центрі реабілітації і це наші дітки. Самі розумієте, без захвату і сліз я на це просто не можу дивитися. Вони дійсно молодці».

Окремо варто відзначити виставку творчих робіт, яка була представлена в холі МКЦ «Прометей». Як зауважила Аліна Ярмоленко, ця виставка є традиційною і проходить кожного року перед фестивалем. Це роботи дітей з усіх шкіл та садочків міста. Окрім того, що діти поділилися своїм талантом, усі учасники без винятку отримали подарунки.

povsebe1

povsebe4

povsebe10

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ