БРОВАРИ 0
НБУ USD 28.15

На Гагаріна запрацюють нові світлофори

Реконструкція перехрестя вул. Гагаріна-Героїв Небесної Сотні-провулок до виконкому передбачає облаштування нової схеми місцезнаходження світлофорних об’єктів, що розташовані по вул.Гагаріна.

Зокрема, світлофор переноситься безпосередньо на перехрестя, облаштовуються нові зони пішохідних переходів, місцезнаходження змінить і зупинка, яку переносять до магазину «Ватсонс».

svg1

«До кінця цього тижня мають закінчити всі роботи по демонтажу старого та підключенню нового світлофорного об’єкту. Тому у нас велике прохання до городян – у цей перехідний період бути уважними та витриманими, вже зовсім скоро ми закінчимо всі роботи і ситуація стабілізується», - каже начальник управління житлово-комунального господарства Світлана Решетова.

Також протягом цього тижня мають врегулювати циклограму на новому світлофорі на перехресті вул.Гагаріна та бульв.Незалежності. У соцмережах вже піднімають питання про те, що для руху автотранспорту виставлено час 57 секунд, тоді як пішоходи мають перебігти дорогу за 12 секунд. В УЖКГ кажуть, що спеціалісти вже повідомлені та до кінця тижня час для переходу через Гагаріна має суттєво збільшитися.

svg3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ