БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

На Гагаріна запрацюють нові світлофори

Реконструкція перехрестя вул. Гагаріна-Героїв Небесної Сотні-провулок до виконкому передбачає облаштування нової схеми місцезнаходження світлофорних об’єктів, що розташовані по вул.Гагаріна.

Зокрема, світлофор переноситься безпосередньо на перехрестя, облаштовуються нові зони пішохідних переходів, місцезнаходження змінить і зупинка, яку переносять до магазину «Ватсонс».

svg1

«До кінця цього тижня мають закінчити всі роботи по демонтажу старого та підключенню нового світлофорного об’єкту. Тому у нас велике прохання до городян – у цей перехідний період бути уважними та витриманими, вже зовсім скоро ми закінчимо всі роботи і ситуація стабілізується», - каже начальник управління житлово-комунального господарства Світлана Решетова.

Також протягом цього тижня мають врегулювати циклограму на новому світлофорі на перехресті вул.Гагаріна та бульв.Незалежності. У соцмережах вже піднімають питання про те, що для руху автотранспорту виставлено час 57 секунд, тоді як пішоходи мають перебігти дорогу за 12 секунд. В УЖКГ кажуть, що спеціалісти вже повідомлені та до кінця тижня час для переходу через Гагаріна має суттєво збільшитися.

svg3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ